Reklama

Reklama

Tallulah Willis na odwyku

Najmłodsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore, 20-letnia Tallulah, zgłosiła się na odwyk dla alkoholików i narkomanów - informuje tabloid "Star".

Tallulah zgodziła się na odwyk, kiedy jej starsza siostra Scout przyłapała ją w czerwcu na zażywaniu kokainy. Kiedy córka Demi Moore przyznała się wreszcie matce, że zmaga się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, rodzina przekonała ją do skorzystania ze specjalistycznej pomocy. Według tabloidu "Star" 20-latka od 23 lipca przebywa w ośrodku The Meadows w Arizonie.

Informacja o zgłoszeniu się przez Tallulah Willis do ośrodka dla uzależnionych od alkoholu i narkotyków nastąpiła dzień po emisji nagrania, w którym opowiedziała o swojej walce z dysmorfobią.

Reklama

Tallulah Willis rozpoczęła nagranie dla serwisu Stylelikeu.com w ubraniu, w trakcie wideoczata rozebrała się jednak do bielizny.

Córka hollywoodzkiej pary ujawniła, że gdy miała 13 lat lekarze zdiagnozowali u niej dysmorfobię - rodzaj hipochondrii polegającej na występowaniu lęku związanego z własnym wyglądem.

Tallulah Willis przyznała, że jej reakcją na wykryte zaburzenie było prowokacyjne ubieranie się oraz stosowanie drastycznej diety.

"Czułam, że jestem brzydka (....) Ubierałam się w sposób, który eksponował moje piersi i pośladki. W ten sposób mogłam zwrócić na siebie uwagę" - ujawniła Willis.

20-latka dodała także, że zaczęła głodzić się, w pewnym momencie ważyła ledwie 43 kilogramy. "Tylko obwisła skóra" - tak opisała swój niegdysiejszy wygląd.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Tallulah Willis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL