Reklama

Reklama

Shia LaBeouf: Zostałem zgwałcony!

Shia LaBeouf ujawnił w rozmowie z magazynem "Dazed & Confused", że w lutym 2014 podczas wykonywania 5-dniowego performance'u "#IAmSorry" w jednej z galerii w Los Angeles został wykorzystany seksualnie przez nieznajomą kobietę.

Idea artystycznej instalacji LaBeoufa polegała na tym, że każdy mógł podejść do gwiazdora, który siedział na krześle z papierową torbą na głowie z napisem "Nie jestem już więcej sławny" i spędzić z nim chwilę "jeden na jeden".

LaBeouf ujawnił w mejlowej rozmowie z magazynem "Dazed & Confused", że do seksualnego nadużycia doszło... 14 lutego, czyli w walentynki, krótko zanim odwiedziła go własna dziewczyna - aktorka Mia Goth.

"Jedna kobieta, która przyszła [do galerii] z chłopakiem, ale który znajdował się na zewnątrz, gdy do tego doszło, uderzała mnie w nogi przez około 10 minut a potem rozebrała mnie i zaczęła gwałcić, następnie wyszła do oczekującego na nią chłopaka, którego - wyobrażam sobie - musiał zaboleć ten widok. Wszystko to działo się na oczach [czekającego w kolejce] tłumu ludzi. To było naprawdę okropne [doświadczenie]" - ujawnił LaBeaouf.

Reklama

Aktor dodał, że wśród oczekujących w galerii widzów znajdowała się tez wtedy jego dziewczyna Mia Goth. "To były walentynki, a ja przez cały czas trwania performance'u spałem w galerii w śpiworze - więc przed pięć dni byliśmy w rozłące" - kontynuował LaBeouf.

"Kiedy podeszła do mnie, poprosiła o wyjaśnienie, ja zaś nie mogłem mówić [idea "#IAmSorry" zakładała, że LaBeouf nie podejmuje żadnej konwersacji]. Siedzieliśmy więc w milczeniu z tą niewyjaśnioną traumą.To było bolesne - najtrudniejszy moment całego show - spieprzyło nam to kompletnie walentynki!" - zakończył gwiazdor.

Wywiadowi z LaBeoufem towarzyszy na internetowej stronie magazynu "Dazed & Confused" godzinne wideo, będące rejestracją niemego wywiadu dziennikarki Aimee Cliff z aktorem. Kamery zamontowane na głowie LaBeoufa i Cliff pokazują, jak oboje przyglądają się sobie przez 60 minut.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

WENN

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL