Reklama

Robert Pattinson: Grupowy seks za 8 milionów dolarów

Robert Pattinson wziął udział w odważnej kampanii firmy Dior. Efekt - spot reklamowy, na którym gwiazdor "Zmierzchu" uprawia seks w czterema kobietami - powinien ujrzeć światło dzienne w maju.

"Ta reklama jest bardzo nieprzyzwoita. Przesuwa granicę tego, co można pokazać w kampanii reklamowej" - przyznał informator brytyjskiego tabloidu "The Sun".

Reklama

Według brukowca Pattinson wystąpił w spocie bez koszulki, z jedną z modelek występujących w reklamówce wymienia również francuski pocałunek. W innej momencie filmiku ma miejsce scena seksu zbiorowego, w którym do gwiazdora "Zmierzchu" i wspomnianej wcześniej dziewczyny dołączają jeszcze 2 koleżanki.

Jak zauważa informator "The Sun" nie wiadomo jednak jeszcze, czy gorący "czworokąt" znajdzie się w ostatecznym montażu reklamówki.

Pattinson za występ w spocie Diora zainkasować miał 8 milionów dolarów.

Podnieceni redaktorzy serwisów plotkarskich na całym świecie już zastanawiają się, czy udział gwiazdora w odważnej obyczajowo kampanii nie jest próbą odegrania się za ubiegłoroczną zdradę, jakiej dopuściła się jego dziewczyna Kristen Stewart.

W styczniu brukowa prasa informowała, że Pattinson postanowił odejść od swej dziewczyny. "Kocha ją, ale woli teraz aby wrócili do bycia dobrymi przyjaciółmi, aby mogli odbudować wzajemne zaufanie oraz skupić się na pracy po zakończeniu 'Zmierzchu'. Kristen jest zdenerwowana, ale rozumie go. Wie, że nie powinna była naciskać na zgodę po tym, jak okazała brak lojalności wobec niego. Ma nadzieje, że Robert w końcu dojdzie do siebie, a czas uleczy wszystkie rany" - pisało wtedy "The Sun".

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Wilki zapraszają do udziału w konkursie

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Robert Pattinson | światło dzienne | Dior

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje