Reklama

Reklama

Najseksowniejsze pupy show-biznesu

Latynoska piosenkarka i aktorka Jennifer Lopez wygrała ranking na najbardziej popularną pupę gwiazd. Jej główne konkurentki to Shakira i Beyonce.

Lopez nie ukrywa, że sama również lubi tę część swojego ciała. To właśnie jej pupa znajduje się najczęściej na zdjęciach paparazzi i wzbudza większe zainteresowanie od granych przez nią ról. Nic, zatem dziwnego, że piosenkarka przed laty postanowiła ubezpieczyć swój atut na astronomiczną kwotę. Nie ujawniono jej, ale w gazetach pojawiały się sumy sięgające nawet 250 mln dolarów.

Konkurencja jednak nie śpi. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez męski magazyn "Zoo", na drugim miejscu znalazła się inna wokalistka - Beyonce. Jej atuty ostatnio wykorzystała jedna z firm odzieżowych, która wynajęła piosenkarkę na sesję reklamową bikini. Gdy jednak dowiedziała się, że zdjęcia były retuszowane, zażądała, aby je natychmiast zmienić i pokazać ją w oryginale. Również ona spędza godziny na ćwiczeniach.

Reklama

Na najniższym stopniu podium znalazła się Janet Jackson. Amerykańska wokalistka przez lata miała kompleks dużej pupy. Wielki na to wpływ miał jej nieżyjący już brat Michael, który od najmłodszych lat wyśmiewał tę część jej ciała. Do dzisiaj nie przyzwyczaiła się do swoich okrągłych kształtów...

Czwarta pozycja przypadła Shakirze. Kolumbijska piękność wiele lat nie mogła pogodzić się z tym jak wygląda i godzinami walczyła o swoją figurę na siłowni. Efekty były marne, bo pupa nie chciała maleć.

"Od najmłodszych lat starałam się coś zmienić w moim wyglądzie. Chciałam mieć dłuższe nogi, być wyższa, mieć proste włosy i przede wszystkim mniejszy tyłek. Krytykowałam siebie na każdym kroku, ale teraz się przyzwyczaiłam już do swoich kształtów i jest mi z nimi dobrze" - wyznała w jednym z wywiadów.

W zestawieniu znalazła się też Pippa Middleton. Jej pupa stała się popularna, gdy podczas ślubu jej siostry Kate z księciem Williamem, wystąpiła w obcisłej, białej sukience. To właśnie wówczas reporterzy na całym świecie z lubością fotografowali ją w kreacji, która uwidaczniała wszystkie jej kształty.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL