Reklama

Reklama

Najmłodsza córka Bruce'a Willisa rozebrała się

Najmłodsza córka Bruce'a Willisa i Demi Moore, 20-letnia Tallulah, rozebrała się przed kamerą w trakcie wideoczata, w którym opowiedziała o swojej walce z dysmorfobią.

Tallulah Willis rozpoczęła nagranie dla serwisu Stylelikeu.com w ubraniu, w trakcie wideoczata rozebrała się jednak do bielizny.

Córka hollywoodzkiej pary ujawniła, że gdy miała 13 lat lekarze zdiagnozowali u niej dysmorfobię - rodzaj hipochondrii polegającej na występowaniu lęku związanego z własnym wyglądem.

Tallulah Willis przyznała, że jej reakcją na wykryte zaburzenie było prowokacyjne ubieranie się oraz stosowanie drastycznej diety.

"Czułam, że jestem brzydka (....) Ubierałam się w sposób, który eksponował moje piersi i pośladki. W ten sposób mogłam zwrócić na siebie uwagę" - ujawniła Willis.

Reklama

20-latka dodała także, że zaczęła głodzić się, w pewnym momencie ważyła ledwie 43 kilogramy. "Tylko obwisła skóra" - tak opisała swój niegdysiejszy wygląd.

Wyznanie Tallulah Willis nastąpiło parę tygodni po tym, jak jej starsza siostra, Scout, wybrała się topless na spacer po ulicach Nowego Jorku.

"Przespacerowałam się po Nowym Jorku topless i udokumentowałam to na Twitterze, zwracając uwagę na fakt, że to, co jest legalne w Nowym Jorku, nie jest legalne na Instagramie. To, o co się spieram, to prawo kobiet do wyboru sposobu reprezentacji swojego ciała. Żadna kobieta nie powinna wstydzić się swojego ciała" - napisała Scout.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama