Reklama

Naga Grycan? "Nie mówię nie"

Wskaźniki oglądalności jasno pokazują, że Marta Grycan przegrywa z kretesem walkę o telewidzów z Magdą Gessler. 39-letnia cukierniczka ma jednak pewną przewagę nad swoją konkurentką.

Gdybyście mieli wybrać, którą z kuchennych celebrytek chcielibyście zobaczyć na okładce "Playboya", "Grycanka" z pewnością uzyskałaby większość głosów.

Reklama

"Super Express" postanowił uprzedzić wydawców "Playboya" i zapytał Martę Grycan o jej stosunek do rozbieranych sesji. "Nie mówię nie" - miała odpowiedzieć gospodyni programu "Polski Turniej wypieków".

"Wszystko zależy od propozycji. W życiu mam taką zasadę, że nie mówię nie, bo życie jest zbyt krótkie" - uzasadniła "Grycanka".

W ubiegłym roku projektant Dawid Woliński uznał cukierniczkę najlepiej ubraną Polką. "Uważam, że to bardzo dobrze, że kobieta z jej tuszą potrafi pokazać, że można ładnie i atrakcyjnie wyglądać, wzbudzać pozytywne emocje. Uważam, że apetyczny dekolt, który prezentuje, to miły akcent na salonach, które zaczynają być idealnie nudne" - Woliński komplementował styl "Grycanki".

Czy bez ubrania celebrytka wyglądałaby równie stylowo?

Rozbierając się dla "Playboya" na pewno przełamała by widoczny od kilku lat trend: popularny magazyn dla panów od dawna nie odsłonił bowiem wdzięków damy o równie rubensowskich kształtach.

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta | naga | Nie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje