Reklama

Kate Moss pijana na lotnisku w Turcji

Poza tym, co osiągnęła w dziedzinie modelingu, Kate Moss zasłynęła również intensywnym imprezowaniem. Modelka znana jest nie tylko z okładek ekskluzywnych pism modowych czy wybiegów, ale również z zamiłowania do alkoholu i kokainy.

Tym razem gwiazda została przyłapana pijana na lotnisku w Turcji. Według świadków 40-latka próbowała przekonać pracownika portu lotniczego do umożliwienia jej wejścia na pokład bez posiadania ważnego biletu. Warto dodać, że pobyt modelki w Turcji związany był z jej terapią... w ośrodku detoksykacyjnym w Bodrum. Czy Kate naprawdę chce skończyć na dnie?

Reklama

źródło: Agencja TVN/x-news

Zaraz po przybyciu modelki na lotnisku, na Twitterze pojawiły się wpisy w rodzaju: "Będę leciał z pijaną Kate Moss"! "Zobaczyć pijaną Kate Moss na lotnisku".

Świadkowie donoszą, że Moss miała długo rozmawiać z pracownikami linii lotniczych. Jak relacjonują świadkowie, modelka miała nie tylko być pijana, ale też próbować użyć swojego uroku osobistego by dostać się na pokład samolotu bez biletu.

"Było widać, że Moss jest pijana. Mówiła podniesionym głosem i nie przejmowała się tym, że obserwuje ją mnóstwo osób" - mówi jeden ze świadków. Menadżer modelki na razie nie skomentował tych doniesień.

Kate Moss urodziła się 16 stycznia 1974r. Karierę modelki rozpoczęła w wieku 16 lat, gdy na lotnisku JFK w Nowym Jorku została zauważona przez łowcę talentów z agencji Storm. Jej twarz zdobiła okładki najpoczytniejszych magazynów: "Vogue", "The Face", "Harper's Bazaar". Status ikony współczesnego świata mody przyniósł jej udział w reklamie dżinsów Calvina Kleina.

Życie prywatne Kate Moss szybko stało się pożywką dla prasy brukowej. Pisano o jej burzliwym związku z amerykańskim aktorem Johnnym Deppem oraz uzależnieniu od wszelakich używek. W lipcu 2011r. modelka wyszła za mąż za wokalistę zespołu The Kills, Jamiego Hince'a, z którym wychowuje córkę Lily Grace ze związku z dziennikarzem, Jeffersonem Hackiem.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: mossa | Kate Moss

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje