Reklama

Kasia Cichopek znów zostanie mamą!

Katarzyna Cichopek za kilka miesięcy po raz drugi zostanie mamą! Nowinę tę podał właśnie jeden z dwutygodników...

Katarzyna Cichopek, która 4 lata temu urodziła synka Adasia, nigdy nie kryła, że macierzyństwo to najwspanialsza rzecz, jaka spotkała ją w życiu.

Reklama

- Synek dał mi niesamowitą równowagę, sprowadził wszystko do właściwego wymiaru. Wcześniej liczyła się głównie praca, dzisiaj najważniejszy jest czas, który mogę spędzić z Adasiem - mówiła Kasia Cichopek niedawno.

Aktorka już jakiś czas temu powiedziała w wywiadzie, że nie chciałaby, by Adaś był jedynakiem. Za kilka miesięcy z ogromną radością powita na świecie swoje drugie dziecko!

Katarzyna Cichopek i jej mąż, Marcin Hakiel, są razem już od 8 lat. Poznali się podczas przygotowań do 2. edycji programu "Taniec z gwiazdami", który wygrali. Od tamtej pory są nierozłączni, choć kiedy okazało się, że są parą, nikt nie wierzył, że ich miłość przetrwa dłużej niż kilka miesięcy! Mówiono, że to, co ich połączyło, to zauroczenie, wspólna pasja i... nic więcej. Złośliwi twierdzili nawet, że ich miłość jest uczuciem "na pokaz", że dzięki niej chcieli po prostu wygrać "Taniec z gwiazdami". A oni? Na przekór wszystkim wzięli ślub!

- Małżeństwo to dowód odpowiedzialności, bo kiedy ktoś zdecyduje się złożyć przysięgę przed ołtarzem, to znaczy, że jest pewny swoich uczuć - mówiła aktorka tuż po tym, jak została żoną Marcina.

Dzisiaj - po 8 latach wspólnego życia - Kasia i Marcin wciąż są razem, wciąż się kochają i wciąż są ze sobą szczęśliwi. A już wkrótce w ich życiu pojawi się nowa osoba...

- Prawdziwe uczucie może trwać wiecznie! Marcin daje mi to wszystko, co kobieta potrzebuje, żeby być szczęśliwą: miłość, poczucie bezpieczeństwa, ciepło - mówi Kasia.

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Agencja W. Impact

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje