Reklama

Heidi Klum z nowym ukochanym

Najnowsze zdjęcia Heidi Klum, jakie zrobiono jej w Meksyku, nie pozostawiają wątpliwości - modelka związała się z nowym mężczyzną. Czułe gesty wymieniała z handlarzem dzieł sztuki, Vito Schnabelem, który jest od niej o 13 lat młodszy.

Kilka miesięcy temu media doniosły, że 40-letnia Heidi Klum rozstała się ze swoim partnerem, Martinem Kristenem, który wcześniej był jej ochroniarzem. Modelka nie narzekała długo na samotność. Plotkowano, że zaczęła spotykać się z o 13 lat młodszym Vito Schnabelem, marszandem. Ostatnie zdjęcia Heidi Klum z wakacji w Meksyku potwierdziły przypuszczenia prasy. Modelka trzymała się ze swoim nowym przyjacielem za ręce i wymieniała z nim pocałunki.

Reklama

Przez lata Heidi Klum związana była z jednym mężczyzną, brytyjskim piosenkarzem Sealem. W 2012 r. ogłosili separację. Wychowują troje dzieci - 8-letniego Henry'ego, 7-letniego Johana i 5-letną Lou. Klum jest też mamą 10-letnią Leni - jej ojciec to włoski biznesmen Flavio Briatore.

Nowy wybranek Heidi nie jest postacią anonimową w świecie show-biznesu. Vito Schnabel ma słabość do starszych, dobrze usytuowanych dam. Wcześniej łączono go z Demi Moore i australijską supermodelką Elle MacPherson.

Heidi Klum to pochodząca z Niemiec supermodelka. Przez wiele lat była jednym z "aniołków" Victoria's Secret. Obecnie pełni rolę gospodyni w telewizyjnym programie dla młodych projektantów "Project Runaway".

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje