Reklama

Dominika Gwit schudła już prawie 50 kg

Dominika Gwit zachwyca wszystkich swoją nową sylwetką. Aktorka schudła prawie 50 kilogramów.

Dlaczego zdecydowała się na zmiany? - W pewnym momencie poczułam, że ciało mnie ogranicza i trzeba coś z tym zrobić. Miałam 25 lat i trzeci stopień otyłości - zdradziła w "Dzień Dobry TVN".

Reklama

źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Gwit przyznała również, że swoje plany na przyszłość chciałaby związać z aktorstwem. - Szalenie ważne jest dla mnie, żeby grać, bo kocham ten zawód. Mam nadzieję, że uda mi się jeszcze gdzieś zagrać. Będę się o to starać - podkreśliła.

- Zmieniłam się wizualnie, nie jestem już aktorką charakterystyczną, ale mam nadzieję, że już niedługo trafi mi się jakaś odchudzona rola, inna niż dotychczas. Nie odłożyłam na bok aktorstwa. Natomiast mam dwa zawody, które uprawiam już od dawna - jestem dziennikarką i zajmuję się PR-em. Pracuję w mediach, spełniam marzenia i rozwijam się, a to jest dla mnie najważniejsze - Gwit mówiła w grudniu 2014 w rozmowie z agencją informacyjna Newseria Lifestyle.

Gwit pracuje w mediach już od 5 lat. Od 2010 do 2014 roku była dziennikarką Polskiej Agencji Prasowej, gdzie zajmowała się kulturą i show-biznesem. Jednocześnie nie rezygnowała z kariery aktorskiej. Grała m.in. w serialu "Przepis na życie", w którym kreowała rolę Zośki "Grubej". W czerwcu 2014 roku postanowiła spróbować swoich sił w public relations i zaczęła pracę w agencji ZaZa Media na stanowisku specjalisty ds. PR

źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Dominika Gwit jest absolwentką szkoły aktorskiej Lart StudiO w Krakowie. Ukończyła także studia w Wyższej Szkole Dziennikarskiej im. Melchiora Wańkowicza oraz Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. W 2012 roku zdała eksternistyczny egzamin aktorski w Związku Artystów Scen Polskich. Popularność przyniosła jej rola Kai w filmie Katarzyny Rosłaniec "Galerianki".

źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje