Reklama

Doda miała chrapkę na... Borysa Szyca!

Borys Szyc musiał chyba poczuć się jak supermen, gdy dowiedział się, że miała na niego chrapkę... Doda! Piosenkarka dała ostatnio w jednym z wywiadów do zrozumienia, że gdyby tylko chciała, rozkochałaby w sobie popularnego aktora!

Borys Szyc nigdy nie krył, że nie jest odporny na kobiece wdzięki. Patrząc na dwie jego ostatnie ukochane - Kaję Śródkę i Zosię Ślotałę - nietrudno zgadnąć, że gustuje w wysokich blondynkach... Doda, kontrowersyjna i znana z ciętego języka gwiazda, która złamała już wiele męskich serc, z pewnością nie miałaby problemu, by rozkochać w sobie Borysa.

Reklama

- Kiedyś bardzo rozbawiła mnie plotka, że jedyny facet, który odmówił Dodzie, to Borys Szyc. Nie odmówił... - powiedziała niedawno piosenkarka.

W czwartkowy poranek (16 maja) Doda gościła w studiu programu "Pytanie na śniadanie" i jeszcze raz potwierdziła, że był moment, kiedy Borys się jej podobał i była nim zainteresowana.

- Nie można powiedzieć, że zagięłam na niego parol - zwierzyła się Kasi Burzyńskiej i przyznała, że raz umówiła się z aktorem na randkę!

- Było spotkanie... Ale na zasadzie - fajny chłopiec, pogadamy. Tyle! - wyznała.

Doda dała jednak wyraźnie do zrozumienia, że gdyby tylko chciała, Borys Szyc uległby jej wdziękom i być może staliby się najgorętszą parą polskiego showbiznesu.

- Jak mi się coś spodoba, to muszę to mieć teraz, zaraz, już! - powiedziała.

Borys Szyc już dawno temu opowiedział swoją wersję przebiegu jego znajomości z Dodą. Będąc gościem w programie Kuby Wojewódzkiego wyznał, że "strasznie na niego... leciała". Nie krył, że piosenkarka podoba mu się jako kobieta, ale nie jest pewny, czy byłby w stanie sprostać jej wymaganiom...

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Agencja W. Impact

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: dodaj

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje