Reklama

Cichopek spełni marzenia o córce?

Dzień, w którym została mamą, z pewnością zapamięta do końca życia. Od tego momentu Katarzyna Cichopek (31 l.) stała się przecież zupełnie inną kobietą.

- Mój synek sprawił, że wyzbyłam się egoizmu. Rytm dnia, życia zależy teraz od niego. Wcześniej liczyła się tylko moja praca. Teraz na szczęście jest inaczej. Adaś jest moim największym sukcesem - Cichopek mówiła po urodzeniu pierwszego dziecka.

Reklama

Nie kłamała. Rodzina uplasowała się dla niej na pierwszym miejscu. Poświęca jej każdą wolną chwilę i - co najważniejsze - kocha to robić! I to pewnie dlatego na każdym kroku podkreślała, że nie wyobraża sobie, aby jej syn był jedynakiem. I stało się tak, jak to sobie zaplanowała! Niebawem będzie mogła przytulić i pocałować swoje drugie dziecko. Przyjdzie bowiem na świat tej jesieni. Brzuszek pani Katarzyny jest już widoczny.

I pomyśleć, że jeszcze nie tak dawno plotkowano o kryzysie w jej małżeństwie. Nic bardziej mylnego! Aktorka razem z mężem Marcinem Hakielem (30 l.) raz na zawsze skutecznie ucięli wszystkie te spekulacje. Są szczęśliwsi niż kiedykolwiek i odliczają już dni do narodzin ich drugiego dziecka. Zastanawiają się tylko nad jednym. Czy spełni się ich marzenie o córeczce?

- Zawsze chcieli mieć chłopca i dziewczynkę. Wierzą, że los będzie im sprzyjał i tak właśnie się stanie. Ale i tak najważniejsze jest dla nich to, by dziecko było zdrowe - powiedzieli znajomi pary.

Rodzina i przyjaciele nie potrafią opisać swojego szczęścia. Kiedy tylko usłyszeli dobrą nowinę, gratulacjom nie było końca. My również się do nich przyłączamy!

Interesują Cię plotki z życia gwiazd? Kliknij, a dowiesz się o nich wszystkiego!

Świat & Ludzie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje