Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Turski odchodzi z "Panoramy"!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Andrzej Turski nie będzie już prowadził "Panoramy" w telewizyjnej Dwójce. "Jestem już zmęczony" - mówi popularny dziennikarz.

Andrzej Turski
Andrzej Turski /AKPA

"Nie mogę ciągle tak zasuwać. Facet, który ma 70 lat, nie może robić 14 programów miesięcznie" - powiedział w rozmowie z Press.pl Andrzej Turski.

Z telewizji dziennikarz nie znika jednak całkowicie. Z telewidzami Andrzej Turski będzie teraz spotykał się raz w tygodniu w programie "7 dni świat", który emitowany jest w każdą niedzielę w TVP Info.

"To mój autorski program, który robię już prawie 20 lat. I bardzo go lubię" - wyjaśnia Turski.

Przypomnijmy, że Andrzej Turski był gospodarzem weekendowych wydań "Panoramy". W najbliższy weekend nie poprowadzi już programu.

"Żadnego pożegnania nie będzie. W niedzielę wpadnę tylko na zakończenie programu podziękować widzom" - mówi.

Na razie nie ujawniono, kto w weekendy zastąpi Andrzeja Turskiego w "Panoramie". Przypomnijmy, że w dni powszednie program prowadzą Hanna Lis i Joanna Racewicz.

W plebiscytach na najbardziej lubianego dziennikarza Andrzej Turski zazwyczaj pojawia się na jednym z pierwszych miejsc. Jego ciepły głos i życzliwy uśmiech od dawna zjednują mu rzesze wiernych widzów.

Zaczynał w 1968 roku od pracy w radiu, gdzie współtworzył popularny "Radiokurier". Po przejściu do TVP w 1987 roku był współpomysłodawcą "Teleexpressu". Od 2002 współprowadzi telewizyjną Panoramę. W 2004 roku z powodu choroby zniknął z anteny. Po roku pokonał chorobę nowotworową i w 2005 roku wrócił do telewizji.

Jest laureatem Super Wiktora i Wiktora w kategorii dziennikarz roku 2005. Prywatnie jest zapalonym wędkarzem.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Źródło informacji: INTERIA.PL/Press

więcej o:
Panorama,
Andrzej,
Andrzej Turski,
turski

Świat Seriali


Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (252)

Dodaj komentarz

~jastrzab -

zalatwil coreczce posadke w tv to moze odejsc i tak juz pare lat za pozno.corcia to ta co prowadzi program razem z kammelem

~Rozwódka -

Córka turskiego to puszczalska łaska lubiąca bogatych panów nie ważne ze żonatych , jak jej mąż się dowie to ona wyleci z domu , taki wstyd, masz bogatego męża - uważaj Ula Chińcz to zdzira.

~ted -

Załatwił fuchę córce,to teraz może spokojnie odsunąć się w cień,ale nie odchodzi,bo wnuki dorastają i im też trzeba będzie wystrugać jakieś wygodne,telewizyjne korytka.

~zep -

Polska, katolicki kraj. Krzyże pojawiają się wszędzie jak grzyby po deszczu. Na ustach Polaków słowa "BÓG, HONOR, OJCZYZNA". A jaka jest prawda ? Jadu i obłudy w sercach i umysłach rodaków więcej, niż wody w oceanie.

~Pablo -

Powinien być ustawowy zakaz pracy dla emerytów i tyle w temacie!!!Jak można mieć 14 programów miesięcznie a 2 miliony ludzi bezrobotnych i co to jest ja się pytam??? Czy to jest Polska dla wszystkich Polaków czy dla wybranych???

~zomby -

nareszcie stary pierdziel odchodzi... będzie jedno miejsce pracy więcej dla bezrobotnej młodzieży!!!

~migol -

PO-tem do tvn-u klamac u tuska

~Trzym się ! -

Pamiętam go jako jeszcze GITARZYSTĘ !!!

~aga -

Lisica tez powinna miec troche honoru i odejsc - ani na nia patrzec ani jej sluchac najgorsze to jest to jej seplenienie i mylenie sie.

~gaga -

Akurat tego pana lubiłam i szkoda za odchodzi natomiast jak panorame prowadzi pani lis to albo wyłączam albo zmieniam kanał.