Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

"Tak czy Nie": Nowy program Polsat News

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

"Tak czy Nie" to nowy program na antenie kanału informacyjnego Polsat News. Pierwsze wydanie zobaczymy 2 kwietnia o godz. 21.30. "Tak czy Nie" poprowadzą Agnieszka Gozdyra oraz Maciej Stroiński.

Agnieszka Gozdyra związana jest z Polsat News od początku nadawania kanału
Agnieszka Gozdyra związana jest z Polsat News od początku nadawania kanału /Polsat

Formuła magazynu zakłada, że prowadzący postawi pytanie, na które spróbują odpowiedzieć zgromadzeni w studiu goście, a decyzję "Tak czy nie" podejmą widzowie. Program będzie szukał odpowiedzi na najważniejsze pytanie dnia. Punktem wyjścia będzie zawsze najistotniejsze wydarzenie, które skupia zainteresowanie widzów.

W programie zderzą się odmienne punkty widzenia, a widzowie będą mogli na żywo skomentować to, co mówią goście, a nawet zadać im pytanie za pośrednictwem portali społecznościowych.

Na Facebooku zostanie stworzony fanpage programu, na którym zostanie uruchomiona sonda, za pośrednictwem której widzowie odpowiedzą na pytanie dnia. Wynik sondy zostanie podany przez prezentera nowego programu w magazynie "Wydarzenia Opinie Komentarze", który emitowany jest o godz. 22.

"Tak czy Nie" będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 21.30. Prowadzący program, Agnieszka Gozdyra oraz Maciej Stroiński, są związani ze stacją Polsat News od początku nadawania kanału, obecnie prowadzą "Wydarzenia 15.50".

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
Agnieszka Gozdyra,
Polsat News,
nowy program

Świat Seriali


Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (6)

Dodaj komentarz

~Agata M -

Witam wszystkich zazwyczaj nie piszę komentarzy ,lecz oglądałam program ,,Tak czy Nie,, prowadzony przez Agnieszkę Gozdyrę i jestem rozczarowana i zaniepokojona że tak doświadczona osoba w tak niekompetentny sposób nie poradziła sobie z napastliwością gościa .Pani Agnieszko nie prowadziła pani programu.............

~ayven3 -

wręcz przeciwnie świetna babka porusza bardzo ważne tematy i nie boi się zadawac niewygodnych pytań pozdrawiam

~MOCNY -

Następne dziadostwo przerywane reklamami po 20 minut.

~qf -

Ta baba to wyjątkowa gnida dziennikarska. Aż dziw że nie jest w TVN

~POl OK -

W Polsacie News wszyskie Panie są swietnymi dziennikarkami i oczywiście uroczymi !!

~Jurek 56 -

witam, ..z pewnością każdy tego typu program jest potrzebny i ciekawy. tylko co z tego będzie tylko ble ble a i tak niczego nie zmieni?Będą politycy, eksperci,i tacy co to wszystko wiedzą a niczego nie potrafią zmienić na lepsze dla przeciętnego Kowalskiego. Tak będzie od poniedziałku do piątku a widz będzie głosować i zdawać będzie mu się że bierze czynny udział w życiu kraju. Tak jak już mówiłem posłuchać będzie warto a może się mylę i program ten będzie skutkował konkretnymi działaniami. Powodzenia.