Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

"Pytanie na śniadanie": Nowi prowadzący

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Powiększy się grono prowadzących "Pytania na śniadanie", śniadaniowego programu emitowanego w telewizyjnej Dwójce. Do zespołu dołączą Maciej Kraszewski i Łukasz Nowicki.

Łukasz Nowicki będzie prowadził program z Marzeną Rogalską / fot. Andras Szilagyi
Łukasz Nowicki będzie prowadził program z Marzeną Rogalską / fot. Andras Szilagyi /MWMedia

Łukasz Nowicki jest aktorem teatralnym i filmowym. Jego głos dobrze znany jest m.in. z anteny Radia Zet (użycza go w jinglach). Prywatnie jest synem Jana Nowickiego i mężem znanej piosenkarki Haliny Mlynkovej.

Drugi prowadzący - Maciej Kraszewski, jest dziennikarzem i satyrykiem. Znany jest przede wszystkim widzom Telewizji Polskiej, gdzie ostatnio prowadził program "Chwyty codzienne" (wraz z Krzysztofem Skibą).

Nowicki ma prowadzić "Pytanie na śniadanie" w parze z Marzeną Rogalską, a Kraszewski pojawiał się będzie u boku Beaty Sadowskiej

Źródło informacji: Media2.pl

więcej o:
Łukasz Nowicki,
Łukasz,
śniadanie,
pytanie,
prowadzący,
na,
Pytanie na śniadanie

Świat Seriali


Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (7)

Dodaj komentarz

~krytyk -

zalosny jest nowicki. sili sie na oryginalnosc ale to go przerasta.ma powazne problemy z sformulowaniem sensownego pytania do rozmowcy, a pozniej silac sie na marne komentarze przeszkadza w wypowiedziac. niech sie lepiej skupi na swoim kiepskim aktorstwie

~KTOŚ -

dla mnie najgorsza jest Szulim, wygląda jak menelka,te włosy tłuste z odrostami - ohyda!!! Myśli że jak ma sztuczne cycki i nie tylko zresztą to jej wolno? oglądać jej się nie chce. Telewizja naprawdę nie ma lepszych,mądrzejszych i ładniejszych, bardziej eleganckich. Za oglądanie takiej menelki płacimy abonament? ŻENADA!!!!

~lxd -

Kurzajewski z Rogalską są rewelacyjni, z żoną już niestety gorszą parę na wizji tworzą.

~nie pytam -

kurzajewskiego i rogalską to jest pełny idiotyczny bląd/zarost głowy/

~~js -

ich za mało!!!!Oczywiście też trzeba krzyczeć że musi być abonament!!!Jak za czasów PRL-u funkcjonuje tu "ukryte bezrobocie" czyli po kilka osób zatrudnionych na to samo stanowisko!!! Kilku sprawozdawców na jedną relację, jeszcze więcej w studio, cała masa prowadzących np. "Kawa czy herbata", kilkanaście osób od pogody (z naczelnym "świtdobry") ,dzienników, programów publicystycznych (czytaj gadających ciągle tych samych) itp. itp. A przecież prognozę pogody z powodzeniem mógłby odczytać prowadzący np. wiadomości, bo na planszach animacyjnych wszystko widać i nie musi być prezenter żeby powiedział ile stopni może być w Suwałakach czy gdzie indziej, lub wymyślać durnowate niby przysłowia typu "gdy u rysia groźna mina, będzie wtedy ostra zima" (autentyczne)! Ale "co tu dużo gadać jak nie ma oczym mówić"!!!!

~Kalisto -

całe szczęście, że rano jestem w pracy i nie mam przyjemności ogladania pana ze zdjęcia, ale pasuje do rogalskiej hehe ona też jest wyjątkowo uroczą kobietą.