Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

"Kevin..." jednak będzie w święta!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Mimo że od tylu lat wszyscy narzekali na "Kevina samego w domu", który leciał w każde święta w polskiej telewizji, to gdy w tym roku miało go wreszcie zabraknąć, zaczęły się protesty. Okazały się na tyle skuteczne, że Polsat zdecydował się jednak wyemitować film.

Czy możliwe są polskie święta bez Kevina?
Czy możliwe są polskie święta bez Kevina? /materiały prasowe

Od kilku tygodni w polskim Internecie, przede wszystkim na portalach społecznościowych, trwały akcje mające przekonać Polsat, by również w te święta, jak co roku, wyemitowano w telewizji klasyczną już produkcję.

Mimo że początkowo stacja szła w zaparte (ustami rzecznika i osób z działu PR), że nie ma żadnych szans na film w okresie świątecznym, to jednak ugięła się pod usilnymi prośbami widzów!

O tym, że "Kevin sam w domu" jednak zostanie wyemitowany w święta, poinformowała we wtorek, 30 listopada.

Ale czy Polsat mógł nie ustąpić, skoro już od dłuższego okresy był piętnowany, m.in. na Facebooku, za "zabicie świąt". Do grupy przekonującej, że nie wyobrażają sobie Bożego Narodzenia bez "Kevina samego w domu" dołączyło w krótkim czasie kilkadziesiąt tysięcy osób.

Dlatego też Polsat zdecydował się zmienić świąteczną ramówkę i "wcisnąć" do niej film sprzed 20 lat.

Presja społeczeństwa była zresztą tak mocna że obraz zostanie pokazany dwukrotnie.

Będzie można go obejrzeć pierwszego dnia świąt o 20:00, a także 26 grudnia o 10:45.

Nie zostaną natomiast pokazane filmy, które miały początkowo zostać wyemitowane w tych terminach: "Wesołych świąt" i "Mały Manhattan".

Co ciekawe, Polsat idzie dalej. Być może również Nowy Rok upłynie widzom w towarzystwie Kevina. Stacja rozważa bowiem emisję filmu "Kevin sam w Nowym Jorku".

"W tej chwili nie zapadła jeszcze decyzja, ale rzeczywiście nie jest to wykluczone" - mówi Tomasz Matwiejczuk, rzecznik prasowy Polsatu.

Ciekawe czy telewidzom uda się też przekonać stację, by w świąteczno-noworocznym okresie pokazała też którąś z części innej klasycznej już dla nas serii - "Szklanej pułapki"?

Ulubiony świąteczny film Polaków:

Chcesz obejrzeć swój ulubiony serial, film, teleturniej? Sprawdź nasz program telewizyjny - mamy na liście ponad 200 stacji!

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
\ Film,
stacja,
film,
Polsat,
święta,
Boże Narodzenie,
Macaulay Culkin,
w

Świat Seriali


Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (123)

Dodaj komentarz

~Dormegon -

SUPER!!!! Brawo Polsat! Najlepsze życzenia z okazji świąt. Świetny film, co roku bawi się przy nim cała rodzina. Proszę o drugą część w Nowy Rok, bo czekam z niecierpliwością. Pozdrowienia dla Polsatu.

~m -

Kevin to jak mechaniczna pomarańcza....

~świeta z kevinem -

jak to by było gdyby w świeta nie było kevina jest to stała pozycja która można przewidzieć wcześniej niech żyja świeta z kevinem ha

~tom -

ludzie sobie jaja zrobili. Na FB kilka tysięcy osób dla jaj chce oglądać ten film, a Polsat uwierzył, że naprawdę Polacy lubią Kevina.

~fasola -

dawno nie było ,przynajmniej polskie

~trap -

czy polszmat sie sam ciagnie na dno??????

~falco -

jak chcą obejrzeć kevina to na kasecie niech se obejrzą!

~Havard -

obowiazkowo - Szklana pulapka

~Gemma -

Święta spędzę więc na plotach i pogaduchach z rodzinką przy smakołykach.

~el -

przesadzają już z tymi powtórkami co roku to samo, tyle filmów jest fajnych świątecznych i nowszych;P znów nudy w te święta dobrze że są inne kanały :)