Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Anna Guzik na widelcu

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

- "Zdrowie na widelcu" to przewodnik po zdrowym stylu życia, który pozwoli widzowi stać się świadomym konsumentem" - tak swój nowy program opisuje Anna Guzik. W programie emitowanym na antenie Polsat Cafe aktorka będzie również obalać również dietetyczne mity.

Anna Guzik na razie ma na talerzu, za chwilę będzie miała na widelcu...
Anna Guzik na razie ma na talerzu, za chwilę będzie miała na widelcu... /AKPA

Aktorka Anna Guzik w programie "Zdrowie na widelcu" krok po kroku sprawdzi, co jemy i gdzie znaleźć zdrowe produkty. Odwiedzi supermarkety, poradzi widzom, co warto kupić, a czego lepiej unikać. Zaprosi widzów do swojej kuchni, w której pokaże smaczne i bogate w witaminy przepisy, które urozmaicą nasze posiłki i potwierdzi starą prawdę dietetyków "jesteś tym, co jesz".

- "Zdrowie na widelcu" to nie jest program o odchudzaniu, to jest program o zdrowym odżywianiu, co nie jest równoznaczne z odchudzaniem - podkreśla Anna Guzik. Przyznaje również, że dzięki pracy nad nim wzbogaciła swoją wiedzę na temat zdrowego odżywiania.

- Jak większość z nas byłam konsumentem, który czasem daje się nabierać na triki reklamowe. Od momentu, kiedy biorę udział w tym programie i mam dostęp do konkretnej wiedzy, z pewnością stałam się bardziej świadoma. Mimo zapewnień producentów o "zdrowym" produkcie, radzę bliżej przyjrzeć się temu, co w sobie kryje. Czy nie ma konserwantów, wypełniaczy, sztucznych aromatów. Zachęcam do uważnego czytania etykiet - dodaje aktorka.

Anna Guzik sama jest najlepszą reklamą tego, że zbilansowana dieta i ruch są jedynym skutecznym sposobem na osiągnięcie świetnej sylwetki i dobrego samopoczucia. Jak sama mówi, w jej metamorfozie nie było żadnych cudów. I właśnie takim podejściem będzie się starała zarażać swoich widzów.

- Mój sekret znają wszyscy - zdrowa, zbilansowana dieta i ruch, nie ma w tym wielkiej filozofii, ani żadnych cudów. Należy pamiętać, że w zbilansowanej diecie jest miejsce na wszystko, oczywiście w umiarze. Słodkie pokusy również są przewidziane - przekonuje Guzik.

Źródło informacji: INTERIA.PL/PAP

więcej o:
Polsat Cafe,
widelec,
nowy program,
Zdrowie na widelcu,
Anna Guzik,
na

Świat Seriali


Skomentuj artykuł:

Twój komentarz może być pierwszy

Piszesz jako Gość

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.