Rozpoczęły się prace nad 25. filmem o Jamesie Bondzie

Gregg Wilson, zastępca producenta przy ostatnich filmach z serii o przygodach agenta 007, wyjawił, że rozpoczęły się prace nad scenariuszem kolejnego filmu z Jamesem Bondem. Póki co, trwa poszukiwanie pomysłów.

Kadr z filmu "Spectre"

"Właśnie zaczęliśmy bazgrać pomysły na następny film" - przyznał Wilson. "Każdy scenariusz zaczynamy od zadania sobie pytania: 'Czego w tym momencie boi się świat'? W wypadku 'Spectre' był to globalny monitoring i utylizacja informacji, więc teraz szukamy czegoś, do czego moglibyśmy się odnieść w kolejnych latach".

Reklama

Póki co nie wiadomo, czy w agenta 007 ponownie wcieli się Daniel Craig. Dla brytyjskiego aktora "Specrtre" było czwartą przygodą z Bondem. Chociaż jego kontrakt przewiduje jeszcze jeden występ, Craig zaznaczał wielokrotnie, że niechętnie wróciłby na plan kolejnej części. Od jego decyzji swój powrót uzależniał także Christoph Waltz, który wcielił się w antagonistę w ostatnim filmie.

Wiadomo, że reżyserem nie będzie Sam Mendes, odpowiedzialny za "Spectre" i wcześniejszy "Skyfall".

"Spectre", 24 film z serii, miał swą premierę w listopadzie 2015 roku. Pomimo nie najlepszych recenzji, film zarobił na całym świecie ponad 879 milionów dolarów.


Dowiedz się więcej na temat: Daniel Craig | James Bond | Spectre

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje