Olga Kalicka w dubbingu "Baleriny"

- Jestem podekscytowana faktem, że mogę wziąć udział w dubbingu do "Baleriny", ponieważ to pierwszy film kinowy, w którym użyczam głosu. Cieszę się tym bardziej, że wcielam się w tak barwną postać. Poza tym praca w dubbingu to dla mnie za każdym razem niesamowita przygoda” - ruszyły prace nad polską wersją językową animacji „Balerina” i jako pierwsza studio dubbingowe odwiedziła Olga Kalicka.

Olga Kalicka

Aktorka wciela się w rolę Kamili - rozkapryszonej, zadzierającej nosa dziewczynki, której największym marzeniem jest zatańczyć na deskach Opery Paryskiej... nawet gdyby po drodze do jego zrealizowania miała połamać rywalkom nogi.

Reklama

Taniec jest wielką pasją Kalickiej, przyznaje, że w dzieciństwie jak większość dziewczynek marzyła, o tym by zostać baletnicą. I w pewnym sensie udało jej się to zrealizować, zajęła bowiem drugie miejsce w ostatniej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami".

Bohaterka "Baleriny", 11-letnia Felicja, od zawsze marzy o tym, by zostać baleriną w paryskiej operze. Razem z najlepszym przyjacielem, spryciarzem Wiktorem ucieka z sierocińca, by spróbować swych sił w paryskiej szkole baletu. Dzięki swej pasji, urokowi i talentowi trafia pod opiekuńcze skrzydła dawnej gwiazdy baletu Madame Odetty, która otworzy przed Felicją magiczny świat tańca i muzyki. Wielkie plany małej Felicji może pokrzyżować jej największa rywalka - podstępna Kamila, której matka nie cofnie się przed niczym, by utorować córce drogę do kariery.  Na szczęście Felicja zawsze może polegać na Wiktorze i Madame Odetcie, którzy nie pozwolą jej zwątpić w siebie i w swoje marzenia.

"Balerina" trafi na polskie ekrany 20 stycznia 2017.

Dowiedz się więcej na temat: Olga Kalicka | Balerina

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama