Reklama

Klaudia Halejcio nago u Karolaka

Klaudia Halejcio rozpoczęła kolejny projekt teatralny. Już niebawem będzie można zobaczyć ją nago na deskach teatru IMKA - gdzie wcieli się w postać młodej dziewczyny uwodzącej starszego pisarza, szukającego inspiracji do napisania nowej książki - w tej roli Tomasz Karolak.

Sztuka" Bohater dnia " w reżyserii Marka Modzelewskiego obfitować będzie w liczne sceny erotyczne. To najodważniejsza jak do tej pory rola teatralna młodej aktorki.

Reklama

"Między aktorem a widzem zawsze nawiązuje się swoisty kontrakt - chodzi o obustronną zgodę na to, co artysta może pokazać, a co odbiorca zobaczy. W spektaklu zostanie pokazane tyle, aby ta zdrowa relacja została zachowana. Czy jest wstyd? Jest tylko wtedy kiedy mam świadomość, że nie dałam z siebie wszystkiego. Takiego wstydu tylko się obawiam" - Halejcio przyznała w rozmowie z "Faktem".

Aktorka odniosła się też do rozbieranych scen z Tomaszem Karolakiem.

"Równie dobrze mógłby tam leżeć Brad Pitt, Jean Dujardin, Scarlett Johansson czy ktokolwiek inny. Traktuję to jako pracę, emocje jakie wkładam są wypracowane, uczucia odegrane, pasja wyreżyserowana i okupiona długimi godzinami prób. Scena w łóżku to nie lada wyzwanie, choć mam nadzieję, że dam radę, bo bardzo się starałam, aby to wyszło jak najlepiej. Co do Tomka... to wyjątkowy aktor, a praca z taką osobą jest zawsze dodatkowym ułatwieniem, nawet przy najtrudniejszych scenach" - przyznała.

Kaludia Halejcio znana jest telewizyjnej widowni z roli Andżeliki w serialu "Złotopolscy". Grała też jedną z głównych ról w serialu "Rezydencja". Obecnie możemy oglądać ją również w "Przepisie na życie", gdzie wciela się w postać Wiktorii "Ślicznej".

Aktorka występuje od 4. roku życia. - Całe moje dzieciństwo upłynęło na planach filmowych i w teatrze. Brałam też udział w pokazach mody oraz w nagraniach reklamowych. Nie było czasu na podwórko, a w szkole miałam indywidualny tok nauczania. Ale nie żałuję, bo to, co robię, stanowi moją pasję i myślę, że aktorstwo jest mi przeznaczone - mówiła w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Dowiedz się więcej na temat: naga | Tomasz Karolak | Klaudii Halejcio | U | Klaudia Halejcio

Reklama

Wasze komentarze (37)

Dodaj komentarz Sortuj

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje