Jeden z najbogatszych Polaków na zmywaku

Sylwester Cacek jest prezesem spółki zarządzającej m.in. ogólnopolską siecią restauracji Sphinx, a jego majątek jest szacowany na 330 milionów złotych! Milioner postanowił wziąć udział w programie "Kryptonim szef", w którym w zarządzanej przez siebie firmie będzie pracował m.in. na... zmywaku.

Czy ktoś rozpozna w Wojciechu Jakubowskim Sylwestra Cacka?

W programie "Kryptonim szef" dziesięcioro szefów wielkich firm w specjalnych charakteryzacjach będzie pracowało na szeregowych stanowiskach. Na własnej skórze przekonają się, z jakimi problemami muszą na co dzień radzić sobie ich pracownicy. Dowiedzą się, co w firmie działa poprawnie, a co należy natychmiast zmienić. Zdjęcia do programu były realizowane na przełomie lipca i sierpnia w całej Polsce. 

Reklama

Bohaterem środowego odcinka będzie Sylwester Cacek, który według magazynu Forbes zajmuje 86. miejsce w rankingu 100 Najbogatszych Polaków 2015. Milioner jest prezesem spółki, do której należy 965 restauracji Sphinx, zlokalizowanych w całym kraju. Po przejściu metamorfozy Sylwester Cacek, jako Wojciech Jakubowski, odwiedzi restauracje we Wrocławiu, Krakowie i w Częstochowie, gdzie będzie pracował na zmywaku, jako kelner oraz w kuchni.

- Zdecydowałem się wziąć udział w programie "Kryptonim szef" z dwóch powodów. Chciałem sprawdzić, czego wymagać od dyrektorów centrali w zakresie organizacji pracy restauracji. Drugi powód to pokazanie naszym klientom, jak praca w restauracji Sphinx wygląda od środka - tłumaczy Sylwester Cacek.

Czego o własnej firmie dowie się milioner? Co na jego temat powiedzą pracownicy? Czy ktoś z nich rozpozna prezesa? Jak Sylwester Cacek poradzi sobie na stanowisku kelnera, kucharza i na zmywaku? Przekonamy się już w środę o godzinie 20:25 w TVP1.


Dowiedz się więcej na temat: Kryptonim szef

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje