Reklama

Hayden Panettiere nago

Znana z serialu "Herosi" amerykańska aktorka Hayden Panettiere nie wstydzi się nagości. Przynajmniej na planie filmowym

"Jeśli nie mogłabym się pokazać nago w wieku 20 lat, to kiedy?" - powiedziała gwiazda dziennikarzowi portalu People.com w wywiadzie promującym jej najnowszy film "I Love You, Beth Cooper". "Dlatego mam zamiar zrobić to teraz" - dodała.

Reklama

W najnowszej produkcji, której światowa premiera została zaplanowana na 10 lipca, Panettiere wciela się w rolę cheerleaderki, nieosiągalnej dla większości kolegów z liceum. W jednej ze scen, w damskiej szatni, aktorka owinięta jedynie w ręcznik zrzuca go z siebie.

"To nie było dla mnie szczególnie trudne" - oznajmiła gwiazda, która w sierpniu skończy 20 lat. "Myślę, że kiedy osoba, która się na to decyduje, czuje się nieswojo i jest zawstydzona, sprawia, że tak samo czują się ludzie wokół niej. Ze mną było w porządku, poza tym wszyscy zachowywali się bardzo profesjonalnie" - dodała.

Mimo wszystko, okazuje się, że Panettiere ma kompleksy na punkcie swojego ciała.

"Im jestem starsza, tym lepiej się czuję we własnym ciele" - wyznała aktorka. "Nadal jednak mam nie najlepsze dni, kiedy czuję się grubo i zakładam coś luźnego i spodnie dresowe. Chodzi o sposób, w jaki postrzegają mnie ludzie. Mam mnóstwo kompleksów" - powiedziała.

Aktorka zaznaczyła też, że stara się prowadzić zdrowy tryb życia. "Mam takie ciało, jakie mam i to się nie zmieni. Staram się żyć zdrowo" - powiedziała.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Hayden Panettiere | U | naga | 20 lat | Nie | aktorka | nago

Reklama

Wasze komentarze (1)

Dodaj komentarz Sortuj

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje