Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Klaudia Halejcio nago u Karolaka

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Klaudia Halejcio rozpoczęła kolejny projekt teatralny. Już niebawem będzie można zobaczyć ją nago na deskach teatru IMKA - gdzie wcieli się w postać młodej dziewczyny uwodzącej starszego pisarza, szukającego inspiracji do napisania nowej książki - w tej roli Tomasz Karolak.

Klaudia Halejcio? Jeśli o niej nie słyszeliście, to teraz... - fot. Dawid Klepadło
Klaudia Halejcio? Jeśli o niej nie słyszeliście, to teraz... - fot. Dawid Klepadło /materiały prasowe

Sztuka" Bohater dnia " w reżyserii Marka Modzelewskiego obfitować będzie w liczne sceny erotyczne. To najodważniejsza jak do tej pory rola teatralna młodej aktorki.

"Między aktorem a widzem zawsze nawiązuje się swoisty kontrakt - chodzi o obustronną zgodę na to, co artysta może pokazać, a co odbiorca zobaczy. W spektaklu zostanie pokazane tyle, aby ta zdrowa relacja została zachowana. Czy jest wstyd? Jest tylko wtedy kiedy mam świadomość, że nie dałam z siebie wszystkiego. Takiego wstydu tylko się obawiam" - Halejcio przyznała w rozmowie z "Faktem".

Aktorka odniosła się też do rozbieranych scen z Tomaszem Karolakiem.

"Równie dobrze mógłby tam leżeć Brad Pitt, Jean Dujardin, Scarlett Johansson czy ktokolwiek inny. Traktuję to jako pracę, emocje jakie wkładam są wypracowane, uczucia odegrane, pasja wyreżyserowana i okupiona długimi godzinami prób. Scena w łóżku to nie lada wyzwanie, choć mam nadzieję, że dam radę, bo bardzo się starałam, aby to wyszło jak najlepiej. Co do Tomka... to wyjątkowy aktor, a praca z taką osobą jest zawsze dodatkowym ułatwieniem, nawet przy najtrudniejszych scenach" - przyznała.

Kaludia Halejcio znana jest telewizyjnej widowni z roli Andżeliki w serialu "Złotopolscy". Grała też jedną z głównych ról w serialu "Rezydencja". Obecnie możemy oglądać ją również w "Przepisie na życie", gdzie wciela się w postać Wiktorii "Ślicznej".

Aktorka występuje od 4. roku życia. - Całe moje dzieciństwo upłynęło na planach filmowych i w teatrze. Brałam też udział w pokazach mody oraz w nagraniach reklamowych. Nie było czasu na podwórko, a w szkole miałam indywidualny tok nauczania. Ale nie żałuję, bo to, co robię, stanowi moją pasję i myślę, że aktorstwo jest mi przeznaczone - mówiła w rozmowie z "Tele Tygodniem".

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
naga,
Tomasz Karolak,
Klaudii Halejcio,
U,
Klaudia Halejcio

Zwiastuny


  Skomentuj artykuł:

  Wasze komentarze (37)

  Dodaj komentarz

  ~zena -

  "co artysta może pokazać" , hoho ho ,Halejcio uważa się za artystkę ,nono ...

  ~Daisy -

  bardzo lubię Klaudię pamiętaj ją jak grała w moim ulubionym serialu 13 posterunek Zuzię co się pytała Czarka czy każdy policjant ma świra. Miała wtedy 8 lat jak zagrała ten epizod a ja go doskonale pamiętam. Na zawsze Klaudia pozostanie dla mnie Zuzią z 13 posterunku. Kto mi nie wierzy niech obejrzy na you tubie 13 posterunek odcinek konkurs.

  ~adamus -

  kolejna zmanierowana pseudogwiazdunia...

  ~grefde -

  Chcesz zarabiać kasę przez Internet, nie wkładając w to żadnych pieniędzy ? Musisz po prostu mieć zainstalowany program do oglądania reklam sprawdź sam

  ~Magda z Częstochowy -

  Bardzo lubię tą aktorkę jest ładna i utalentowana, miała fajną rolę w Złotopolskich ale psychicznie to jeszcze dziecko, człowiek psychicznie staje się dorosły dopiero w wieku 25 lat (gdy ukończy studia). Świat teraz jest bardzo zdemoralizowany liczą się tylko pieniądze, ona musi wystąpić nago by teatr więcej zarobił a przecież teatr to nie burdel i od pieniędzy ważniejsze są zasady których teatr powinien uczyć. pozdrawiam

  ~teatroman -

  Idźcie na Ferdydurkę. Tam też goła baba lata po scenie...

  ~normalny -

  teatr sięga bruku

  ~George -

  Powinna jeszcze występować z marchewką między nogami. Wtedy atrakcje byłyby jeszcze większe. Albo dać się zgwałcić sexmaszynie. Ulala... Oglądalność by wręcz eksplodowała. A gdyby jeszcze taki spektakl pokazać wyposzczonym więżniom w zakładach karnych... Niech też poobcują z kulturą.:)

  ~ona -

  wygląda na to, że mamy tylko jednego aktora w Polsce... Może czas najwyższy wprowadzić nową kategorię w kinie/teatrze - "bez Karolaka".

  ~Fredka -

  Halejcio będzie nago a Karolak w futrze?