Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Gwiazda "Gry o tron" nago w teatrze

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Kierownictwo nowojorskiego Cort Theatre wzmocniło ochronę po tym, jak podczas premierowego przedstawienia "Śniadania u Tiffany'ego" widzowie zrobili zdjęcia rozebranej gwieździe spektaklu - znanej z "Gry o tron" Emilii Clarke.

Emilia Clarke w "Grze o tron" (L) i w "Śniadaniu u Tiffany'ego" (P)
Emilia Clarke w "Grze o tron" (L) i w "Śniadaniu u Tiffany'ego" (P) /materiały prasowe

Brytyjska aktorka wciela się w postać Holly Golightly - unieśmiertelnionej dzięki kinowej kreacji Audrey Hepburn w głośnym filmie Blake'a Edwardsa z 1961 roku.

W poniedziałek, 4 marca, odbył się przedpremierowy pokaz sztuki w Cort Theatre.

Mimo iż kierownictwo placówki ostrzegało widzów przed bezwzględnym zakazem robienia zdjęć podczas przedstawienia, nie powstrzymało to kilku widzów przed wyciągnięciem telefonów komórkowych i uwiecznieniem Emilii Clarke w stroju Ewy.

W wyniku zajścia szefowie teatru zdecydowali się na zwiększenie ochrony w trakcie przedstawień "Śniadania u Tiffany'ego", którego oficjalna premiera zaplanowana jest na 20 marca.

Według informatorów serwisu New York Post na sali Court Theatre podczas próbnego przedstawienia znajdowała się spora grupa fanów serialu "Gra o tron", gdzie Clarke wciela się w postać córki Smoczego Króla - Daenerys Targanyen.

Poruszenie na widowni wywołała rozbierana scena między bohaterką Clarke a partnerującym jej w sztuce Corym Michaelem Smithem.

"Ona go rozbiera, on wchodzi do wanny. Wtedy ona schodzi ze sceny, po chwili wraca już tylko w ręczniku. następnie wrzuca go i także wchodzi do wanny. Tak naprawdę niczego nie widać - piana spełnia strategiczna rolę. Jeśli jednak siedzisz na balkonie, wtedy zobaczysz o wiele więcej" - relacjonuje New York Post.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!


Źródło informacji: WENN

więcej o:
w,
Gra o tron,
Emilia Clarke,
O

Zwiastuny


  Skomentuj artykuł:

  Wasze komentarze (18)

  Dodaj komentarz

  ~dfgh -

  Nie rozumiem, dlaczego w teatrze tak dba się o kobiety, żeby nikt ich nago nie widział?! Mężczyzn się nie szanuje a przynajmniej tacy ludzie zarządzają teatrami i tworzą sztuki w których można pokazać całego nagiego mężczyznę a kobiet to wcale. Uważają, że jak kobieta pokaże brzuch to jest goła

  ~ppp -

  Serdecznie zapraszamy na protest Was Drodzy Czytelnicy, który odbędzie się 23 marca 2013r. o godz. 17.00 w Warszawie pod KPRM - (Aleje Ujazdowskie 1/3 Warszawa). Mamy dość nieudolnych rządów Donalda Tuska. Żądamy przyspieszonych wyborów. Manifestacja jest w 100 % legalna, zarejestrowana dziś w Urzędzie Miasta. Zabierajcie znajomych i przybywajcie, nie bądźcie bierni !!! AKCJĘ OFICJALNIE WSPIERA ANONYMOUS ! Szczegóły na facebooku po wpisaniu do wyszukiwarki " wychodzimy na ulicę, 50 000 ludzi" PRZEKAŻCIE DALEJ

  ~mirek -

  cialo jest po to ,zeby je ogladac,a nie zaslaniac...mirek cieplik lat 56

  ~Aneta -

  Siemka, Jak wysoki macie iloraz inteligencji IQ? Tutaj jest test to do sprawdzenia

  ~vivi -

  Winter is coming!

  ~cyb -

  Trzeba być niezłym prostakiem aby robić zdjęcia telefonem w teatrze...

  ~Valtara -

  w grze o tron to golizna niezle swiecila

  ~gość -

  "Wtedy ona schodzi ze sceny, po chwili wraca już tylko w ręczniku. następnie wrzuca go i także wchodzi do wanny. " - po co się wysilać z pisownią i sensem, skoro i tak nikt tego nie czyta ze zrozumieniem! Ciekawe, gdzie leży granica głupoty e-mediów?

  ~m -

  PanK - szukaj a znajdziesz. Jest "na pieska", jest też "na pagony".

  ~PanK -

  A ja się pytam gdzie te zdjęcia !! ??