Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Kożuchowska w ciąży!

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Małgorzata Kożuchowska będzie miała dziecko. Kto nie wierzy, będzie musiał poczekać do końca grudnia, kiedy bohaterka grana przez nią w serialu "Tylko miłość" upewni się, że jest w ciąży.

Na razie tylko w serialu. Maja Kryńska (Małgorzata Kożuchowska) zajdzie w ciążę
Na razie tylko w serialu. Maja Kryńska (Małgorzata Kożuchowska) zajdzie w ciążę /Polsat

Ojcem dziecka Mai Kryńskiej, w którą wciela się w serialu Polsatu Kożuchowska, jest architekt Rafał Rozner (Bartek Świderski).

Grudniowe odcinki "Tylko miłość" zdominuje wątek ich skomplikowanego uczucia. Najpierw Rafał będzie pragnął zapewnić Maję o swojej miłości, decydując się na oficjalne oświadczyny. Sytuację skomplikują problemy z prawem architekta, na którym ciąży odpowiedzialność za wypadek na budowie.

Rafał spędzi więc kilka godzin u prokuratora, podczas gdy Maja, zaniepokojona utrzymującym się złym samopoczuciem, uda się do lekarza. Będzie w szoku, gdy w końcu pozna przyczynę swoich dolegliwości.

Nie wiedząc nic o dramatycznych problemach narzeczonego, zaprosi go na uroczystą kolację, podczas której będzie chciała podzielić się z Rafałem radosną nowiną. Rozner nie zjawi się jednak na umówionej kolacji. Zdesperowana Maja postanowi go odwiedzić, niestety jej narzeczony nie będzie sam...

Wygląda więc na to, że w nowym roku Maję i Rafała czeka sporo spraw do wyjaśnienia. Czy Maja, mimo to, zdecyduje się urodzić dziecko?

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
U,
miłość,
Tylko miłość,
dziecko,
Kożuchowska,
w

Skomentuj artykuł:

Wasze komentarze (10)

Dodaj komentarz

~czarek -

prosze panstwa czy ona jest na prawde w ciazy ?

~bona -

dajwecie spokój z Kozuchowska nudna baba i ciągle nie dopieszczana przez facentów mogła juz by przestac grac

~gromko -

i kogo to obchodzi

~Ollo -

cierpliwosc nadludzka nie raegujac na fakt iz ich nazwisko prywatne jest połączone bezposrednio z praca ,czyli w tym przypadku rola odtwarzana.Jesli Kozuchowska zagra kiedys zabójczynie pedofilke to jaki tytuł zapodacie? nie zacytuje, ale moze WY z pewnoscia macie pomysł...czekam na odp.

~Kasia -

co to za różnica czy Kożuchowska jest w ciąży czy też bohaterka serialu. ani mnie ani bardzo wielu z nas ten fakt w ogole nie dotyczy i nic nie zmieni w naszym życiu. wiec o czym tu dyskutować?

~tom -

Też mi rewelacja,godna odnotowania

~Ach- te tytuły:p -

Czy wy( dziennikarze!!!) nie widzicie różnicy między stwierdzeniem- Kożuchowska jest w ciąży a bohaterka grana przez Kożuchowską jest w ciąży??????????? Pytam się!!! Bo po co do ch... wypisujecie takie bzdury i mylicie czytelnika!!!

~Marcin -

W ciąży jest Kożuchowska czy tylko grana przez nią postać ?

~amigo -

ze ja zapylilo

~ManOnTheMoon -

Niepokalane Poczęcie Matki Boskiej Kozuchowskiej!