Zwycięzca programu "Project Runway" otwiera pierwszy butik

Jakub Bartnik, młody projektant znany z programu "Project Runway", do tej pory ubrania sprzedawał w sieci. Teraz otwiera pierwszy butik. "Kolekcja będzie seksowna" - zapowiada "Jacob" i przyznaje, że ma wsparcie od jurorów i uczestników programu.

Jakub Bartnik zapewnia, że utrzymuje mailowy kontakt z jurorami oraz uczestnikami programu "Project Runway"

Bartnik uważa, że po udziale w programie "Project Runway" w świecie mody odnajduje się dobrze, zaś samo show pomogło mu w karierze.

Reklama

"Program dał mi bardzo wiele. Niedługo otwieram butik, miałem swój pokaz, planuję następny, więc dużo się dzieje" - zapewnia PAP Life i dodaje, że obecnie przygotowuje kolekcję do butiku i już planuje następną na sezon wiosna-lato 2016.

Projektant jeszcze nie chce zdradzić, czym się inspiruje, tworząc najnowszą kolekcję. "Mogę tylko powiedzieć, że będzie seksowna, odważna, mniej strukturalna i konceptualna niż ostatnio, ale za to bardziej kobieca" - zapewnia PAP Life Bartnik i dodaje, że w najbliższym czasie nie planuje kolekcji dla mężczyzn.

"Może na początku roku zrobię coś dla mężczyzn, jakąś taką małą linię" - informuje projektant.

Bartnik przyznaje, że po programie utrzymuje mailowy kontakt z jurorami oraz uczestnikami i czuje, że ma w nich wsparcie. "Chociaż z Anją Rubik dawno nie mailowałem, ale myślę, że cieszy się z tego, co się u mnie dzieje" - kwituje "Jacob".

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Jakub Jacob Bartnik

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje