Reklama

"Tak czy Nie": Nowy program Polsat News

"Tak czy Nie" to nowy program na antenie kanału informacyjnego Polsat News. Pierwsze wydanie zobaczymy 2 kwietnia o godz. 21.30. "Tak czy Nie" poprowadzą Agnieszka Gozdyra oraz Maciej Stroiński.

Formuła magazynu zakłada, że prowadzący postawi pytanie, na które spróbują odpowiedzieć zgromadzeni w studiu goście, a decyzję "Tak czy nie" podejmą widzowie. Program będzie szukał odpowiedzi na najważniejsze pytanie dnia. Punktem wyjścia będzie zawsze najistotniejsze wydarzenie, które skupia zainteresowanie widzów.

Reklama

W programie zderzą się odmienne punkty widzenia, a widzowie będą mogli na żywo skomentować to, co mówią goście, a nawet zadać im pytanie za pośrednictwem portali społecznościowych.

Na Facebooku zostanie stworzony fanpage programu, na którym zostanie uruchomiona sonda, za pośrednictwem której widzowie odpowiedzą na pytanie dnia. Wynik sondy zostanie podany przez prezentera nowego programu w magazynie "Wydarzenia Opinie Komentarze", który emitowany jest o godz. 22.

"Tak czy Nie" będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 21.30. Prowadzący program, Agnieszka Gozdyra oraz Maciej Stroiński, są związani ze stacją Polsat News od początku nadawania kanału, obecnie prowadzą "Wydarzenia 15.50".

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Gozdyra | Polsat News | nowy program

Reklama

Wasze komentarze (6)

Dodaj komentarz Sortuj

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje