"Seks-wypadki": Z łóżka na izbę przyjęć

Czy przyjemność w łóżku musi wiązać się z ryzykiem? Kiedy szczypta ekstrawagancji zmienia się gigantyczny ból? Poznajcie historie ludzi, którzy, chcąc zerwać z rutyną w sypialni, puścili wodze fantazji i dodali pikanterii swoim łóżkowym zabawom. Kiedy jednak sytuacja wymknęła się im spod kontroli, najlepiej bawił się personel szpitala. Jaki może być finał ryzykownych igraszek? Odpowiedź tylko w telewizji TLC. Nowa seria programu "Seks-wypadki" już od poniedziałku, 7 marca o godz. 22.30.

Premiera programu "Seks-wypadki" zaplanowana jest na 7 marca (godz. 22.30) na antenie TLC

Seks to zdrowie. Zwolenników tej teorii jest zdecydowanie więcej niż przeciwników.  Okazuje się jednak, że seks ma też swoje złe strony... Kiedy w sypialni nie obowiązują żadne hamulce - wypadki się przecież zdarzają...

Reklama

W programie "Seks wypadki" zobaczymy wspomnienia kobiet i mężczyzn, którzy znaleźli się w ekstremalnie krępujących i niewygodnych pozycjach. I nikt nie ma tutaj na myśli pradawnej Kamasutry! Uciążliwa wysypka w okolicach intymnych spowodowana eksperymentami ze środkami chemicznymi. Utrata słuchu spowodowana zbyt namiętnym pocałunkiem. Paraliżujący ból głowy będący następstwem seksu wbrew zaleceniom lekarza. A także stłuczki, zadrapania, złamania i to takie, jakich nikt by się nie spodziewał.

To zaledwie namiastka kosmicznie przerażających urazów, które zaprowadziły kochanków prosto na izbę przyjęć. Choć wizyta w szpitalu w związku z intymnymi problemami jest dla pacjentów niezwykle krępująca, to dla obserwatorów z zewnątrz bywa co najmniej komiczna. Kiedy jednak poczucie wstydu zagraża życiu, szczerość okazuje się najlepszym lekarstwem. O przypadkach pacjentów, które każdego wprowadzą w osłupienie opowiadają naoczni świadkowie zdarzenia, czyli lekarze i pielęgniarki.

"Seks-wypadki" można będzie oglądać od poniedziałku, 7 marca, od godz. 22.30 w telewizji TLC.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje