"Sama słodycz" - nowy serial twórców "Przepisu na życie"

Twórcy kultowego "Przepisu na życie" pracują nad nowym serialem. Już w styczniu startują zdjęcia do nowej produkcji - "Sama słodycz", która jest realizowana według oryginalnego scenariusza Agnieszki Pilaszewskiej.

W rolach głównych zobaczymy m.in.: Piotra Adamczyka, Adrianę Kalską, Natalię Klimas i Mateusza Damięckiego. Serial pojawi się na antenie TVN już wiosną!

Reklama

"Sama słodycz" - to historia mężczyzny "po przejściach i z przeszłością", w którego poukładany męski świat z impetem wkracza dziewięcioletni syn Staś, wywracając jego życie do góry nogami.

Fryderyk, główny bohater, to nauczyciel akademicki języka włoskiego, pasjonat gry na saksofonie, wrażliwy samotnik i perfekcjonista. W tej roli zobaczymy aktora, który już nieraz skradł serca widzów swoimi barwnymi kreacjami postaci - Piotra Adamczyka. U jego boku wystąpią, m.in.: Natalia Klimas, Adriana Kalska, Marcin Hycnar, Karolina Staniec, Marta Ojrzyńska i Mateusz Damięcki.

Komedia obyczajowa "Sama słodycz" zaplanowana jest na 13 odcinków. Autorką scenariusza jest Agnieszka Pilaszewska. Reżyseruje go Michał Rogalski, za kamerą stoi Paweł Flis.

Serial jest produkowany na zlecenie TVN przez firmę Akson Studio.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Dowiedz się więcej na temat: życia | żyja | zycie | Sama słodycz | "Sama słodycz"

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje