"Dynastia Kaczorów": Niezwykły reality show

"Dynastia Kaczorów" ("Duck Dynasty") to prawdziwy fenomen. Reality show o rodzinie milionerów, którzy dorobili się fortuny dzięki produkcji wabików na kaczki i wiodą zwykłe życie na amerykańskiej prowincji, od ponad dwóch lat fascynuje Amerykanów. Teraz serial obejrzą polscy widzowie.

Polska premiera popularnego na całym świecie reality show odbędzie się we wtorek, 4 lutego, na kanale History.

Kasa. Rodzina. Kaczki.

Reklama

"Dynastia Kaczorów" to reality show o losach amerykańskiej rodziny Robertsonów - niepozornych milionerów, którzy dorobili się fortuny dzięki produkcji wabików na kaczki.

Tytułowa "Dynastia Kaczorów", czyli klan Robertsonów, prowadzi rodzinny biznes w West Monroe w Luizjanie. Ich firma Duck Commander zajmuje się produkcją różnego rodzaju akcesoriów do polowań kaczki, a zwłaszcza wabików. Małe rodzinne przedsięwzięcie w ciągu 30 lat rozrosło się do wartego miliony dolarów imperium.

Serial śledzi zwariowane przygody wyjątkowej rodziny, która co chwilę pakuje się w jakieś tarapaty. Co ciekawe, Robertsonowie, pomimo, że są milionerami, nadal prowadzą proste życie w swojej skromnej lokalnej społeczności, a w życiu kieruję się przede wszystkim wartościami rodzinnymi i chrześcijańskimi.

Fenomen prosto z Ameryki

Sukces, jaki produkcja A+E Networks odniosła w Ameryce, potwierdzają liczby. Jeden z odcinków serialu "Dynastia Kaczorów" przyciągnął przed telewizory prawie 12 milionów Amerykanów. Jest to obecnie najpopularniejsza w historii amerykańskiej telewizji produkcja dokumentalna, emitowana na kanale tematycznym, budząca od dwóch lat wiele emocji.

W rankingu Facebook Trends "Dynastia Kaczorów" znalazła się na pierwszym miejscu wśród najchętniej dyskutowanych i wspominanych seriali przez użytkowników w Ameryce, pozostawiając swoich konkurentów, takich jak "Gra o tron" czy "Teoria wielkiego podrywu", daleko w tyle.

Według najnowszego rankingu magazynu Variety "Dynastia Kaczorów" zajęła drugie miejsce wśród najpopularniejszych seriali w Ameryce wśród widzów od 13 do 34 roku życia, tuż za "The Walking Dead", a przed "Breaking Bad". Perypetie rodziny Robertsonów są na bieżąco gorąco komentowane w całych Stanach Zjednoczonych, nawet wśród polityków. Sam Barack Obama przyznał w wywiadzie dla magazynu People, że także ogląda "Dynastię kaczorów" i chętnie spędziłby z nimi dzień.

Logika wieśniaka

W pierwszym sezonie "Dynastii Kaczorów" poznajemy Robertsonów - wielkich, brodatych i odzianych w kacze moro "wieśniaków" (ang. rednecków). Choć są milionerami, żyją skromnie i na odludziu.

Choć codzienne życie na bagnach może wydawać się nudne, dla Robertsonów każdy dzień przynosi nowe przygody - raz jest to budowa luksusowej ambony czy kręcenie filmu kulinarnego, raz spontaniczny zakup winiarni, a innym razem rozegranie rodzinnego meczu piłki nożnej czy gra w golfa. Wszystko to oczywiście przeplecione codzienną pracą.

Czy amerykański fenomen przyjmie się na gruncie polskim? Polscy widzowie już niedługo będą mogli się o tym przekonać. Serial "Dynastia Kaczorów" będzie emitowany od 4 lutego w każdy wtorek na kanale History.

Serial niebawem będą mogli oglądać również widzowie telewizyjnej Czwórki.

Najlepsze programy, najatrakcyjniejsze gwiazdy - arkana telewizji w jednym miejscu!

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Dowiedz się więcej na temat: kaczory

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje