Taniec z Gwiazdami - Wiosna

"Taniec z gwiazdami" w... Polsacie?!

"Taniec z gwiazdami" wróci do telewizji. To jednak nie stacja TVN, ale prawdopodobnie Polsat pokaże nową edycję popularnego, tanecznego show.

To będzie "rewolucja". Telewizja Polsat wykorzystała fakt, że TVN nie był zainteresowany tym formatem i program "Taniec z gwiazdami" będzie teraz produkować, należąca do Rinke Rooyensa, firma Rochstar.

Reklama

"Taniec z gwiazdami" pojawi się w Polsacie wiosną tego roku - taką informację podają Wirtualnemedia.pl, powołując się na serwis Afterparty.

- TVN długo zwlekał z ostateczną decyzją w sprawie "Tańca", w dodatku na wiosnę zaplanowali zbyt dużo formatów, co w tej sytuacji wykorzystali Polsat i Rochstar. Władze stacji po świetnym sylwestrze chcą przypuścić szturm na segment rozrywki i z pewnością zaskoczą telewidzów - powiedziała Afterparty osoba współpracująca z Polsatem.

Podobno rozmowy z gwiazdami, które mają pojawić się na parkiecie, trwają już od września 2013 roku.

Na razie nie wiadomo, kto poprowadzi program i jaki będzie skład jury.

Ani TVN, ani Polsat na razie nie chcą komentować tych doniesień. TVN przyznał jednak, że "Taniec z gwiazdami" nie pojawi się już na jego antenie. "Gdybyśmy chcieli emitować 'Taniec z gwiazdami', to zakupilibyśmy licencję" - powiedziała serwisowi Wirtualnemedia.pl Joanna Górska, szefowa działu PR Grupy TVN.

Nina Terentiew, wiceprezes Polsatu ds. programowych, nie skomentowała doniesień o przejęciu show i emisji tanecznego programu w Polsacie.

Przypomnijmy, że TVN wyemitował aż XIII edycji "Tańca z gwiazdami". Ostatnią, której finał odbył się 27 listopada 2011 roku, wygrali Kacper Kuszewski, aktor znany z serialu "M jak miłość" oraz Anna Głogowska.

Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Zobacz nasze podsumowanie 2013 roku

INTERIA.PL/Wirtualnemedia
Dowiedz się więcej na temat: telewizji | tańce
Najlepsze tematy