Reklama

Taniec z Gwiazdami - Wiosna

Odmówił udziału w "Tańca z gwiazdami"

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, że Mariusz Czerkawski weźmie udział w nowej edycji "Tańca z gwiazdami". Sportowiec dementuje plotki i przyznaje, że propozycję od Polsatu otrzymał, ale jej nie przyjął.

- Nie byłem do tego przekonany - tłumaczy.

Reklama

14. edycja "Tańca z gwiazdami" będzie miała swoją premierę wiosną 2014 roku w Polsacie. W mediach podano kilka dni temu informację, że na udział w programie zgodzili się: Natalia Siwiec, Violetta Arlak i Mariusz Czerkawski.

Sportowiec dementuje jednak plotki, przyznając, że wprawdzie złożono mu ofertę współpracy przy tanecznym show, ale ostatecznie odmówił.

- Bardzo mi miło, że zostałem zaproszony do programu, ale - jak w przypadku poprzednich edycji - odmówiłem. Liczono na to, że zmienię zdanie, skoro to jest nowa produkcja w nieco innym formacie i na innym kanale. Uważam jednak, że trzeba czuć i robić to, co dyktuje nam serce. Nie byłem do tego przekonany w stu procentach i nawet po dłuższych namowach musiałem podziękować - mówi Mariusz Czerkawski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Czerkawski przyznaje, że na jego decyzję wpłynęła również świadomość, że przygotowania do "Tańca z gwiazdami" wymagają bardzo ciężkich treningów, do których trzeba dostosować swój cały harmonogram.

- To są ciężkie treningi, mnóstwo przygotowań, przez co zmienia się zupełnie swoje życie. Miałem nieco inne plany na najbliższe tygodnie, może nawet i miesiące. Nie potrafiłem sobie wyobrazić, że mógłbym zaangażować się w ciężką pracę przed występami, a później z tygodnia na tydzień żyć tańcem i spędzać kilka godzin dziennie na parkiecie - mówi Mariusz Czerkawski.

Nowa odsłona "Tańca z gwiazdami" będzie emitowana w Polsacie w piątkowe wieczory. W roli prowadzących wystąpią Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska.

Przypomnijmy, że TVN wyemitował aż XIII edycji "Tańca z gwiazdami". Pierwszą pokazano na antenie w 2005 roku. Ostatnią, której finał odbył się 27 listopada 2011 roku, wygrali Kacper Kuszewski, aktor znany z serialu "M jak miłość" oraz Anna Głogowska.

Oto laureaci wszystkich dotychczasowych edycji "Tańca z gwiazdami":

Olivier Janiak i Kamila Kajak-Mosejcuk (edycja I)
Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel (edycja II)
Rafał Mroczek i Aneta Piotrowska (edycja III)
Kinga Rusin i Stefano Terrazzino (edycja IV)
Krzysztof Tyniec i Kamila Kajak-Mosejcuk (edycja V)
Anna Guzik i Łukasz Czarnecki (edycja VI)
Magdalena Walach i Cezary Olszewski (edycja VII)
Agata Kulesza i Stefano Terrazzino (edycja VIII)
Dorota Gardias i Andrej Mosejcuk (edycja IX)
Anna Mucha i Rafał Maserak (edycja X)
Julia Kamińska i Rafał Maserak (edycja XI)
Monika Pyrek i Robert Rowiński (edycja XII)
Kacper Kuszewski i Anna Głogowska (edycja XIII).


Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny!

Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Dowiedz się więcej na temat: tańce

Wasze komentarze (13)

Dodaj komentarz Sortuj
ircia13

~ircia13 -

BRAWO !!!

Iwona

~Iwona -

Bał się treningów,żony,czy tego że nie podoła.