Reklama

Oscary 2008

"Nowa": Nowy serial kryminalny TVP

W Parku Skaryszewskim w zaspach śnieżnych znaleziono zwłoki młodej kobiety. Policja jest już na miejscu, razem z nią przyjechał patolog. Okazuje się, że kobieta została zgwałcona i brutalnie uduszona... To tylko jedna z wielu mrożących krew w żyłach scen, jakie już niedługo będziemy mogli oglądać w nowym serialu sensacyjno-obyczajowym TVP2 "Nowa".

Jego główna bohaterka Ada Mielcarz, dostaje się na staż do wydziału kryminalnego Komendy Głównej Policji w Warszawie. A to dla wielu adeptów szkoły policyjnej jest spełnieniem marzeń. Jej partnerem jest doświadczony policjant Maciej Wolski. "Współpraca nie będzie łatwa. A mój bohater nie będzie miłym kolegą" - zapewnia odtwórca tej roli Marcin Bosak.

Reklama

Główną rolę gra w serialu Justyna Schneider.

"Ada jest niezwykle twardą dziewczyną, upartą w dążeniu do celu. Ale, z drugiej strony jest bardzo wrażliwa, choć nie daje tego po sobie poznać" - opowiada o swej bohaterce młodziutka aktorka. "Bardzo lubię grać takie mocne, nawet drastyczne sceny" - dodaje.

Specjalnie do tej produkcji aktorzy przeszli szkolenie ze strzelania z broni palnej. "Po raz pierwszy w życiu miałam do czynienia z bronią i ostrą amunicją. To bardzo duże przeżycie. Człowiek uświadamia sobie, jak szybko można kogoś zabić" - mówi Justyna Schneider.

A skoro o zabijaniu mowa to najwięcej do czynienia ze zwłokami w serialu będzie miał Piotr Grabowski, grający patologa. "Mojego bohatera widzowie najczęściej będą spotykać podczas wykonywania oglądu zamordowanych ludzi. Myślę, że na widzach sceny te zrobią spore wrażenie" - zdradza aktor.

W poszczególnych odcinkach bohaterowie serialu odkrywać będą tajemnice zabójstw, oszustw, czy porwań. Towarzyszyć im będą m.in. inspektor policji Paulina Barska, w którą wcieli się niewidziana dotychczas w takiej roli Małgorzata Kożuchowska, komisarz Andrzej Radwan, którego zagra Szymon Bobrowski oraz laborant Eryk Lemański, grany przez Andrzeja Nejmana.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o swoich ulubionych serialach i podyskutować o nich, zajrzyj na wortal Świat seriali.pl.

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nowy Tomyśl | serial | Nowe seriale | TVP | serial kryminalny | nowy serial

Wasze komentarze (13)

Dodaj komentarz Sortuj
kuba

~kuba -

exstra serial kryminalny nie ma lepszego

fanka

~fanka -

super serial!