Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Taniec z Gwiazdami - Wiosna
  • Poprzednie edycje
  • Galerie
  • Wiadomości
  • Odcinki

"Taniec z Gwiazdami": Gorące tango Klaudii Halejcio

Tę galerię możesz zobaczyć również w wersji mobilnej »
"Taniec z Gwiazdami": Gorące tango Klaudii Halejcio - W piątym odcinku (4 kwietnia 2014) programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Klaudia Halejcio i Tomasz Barański zatańczyli kipiące erotyzmem tango. "To było takie, że nawet ja się zawstydziłam.... Niewiele się tu ukryło. Byłaś jak czerwone wino, które wypiłabym jednym haustem. Można się w takiej kobiecie zakochać" - oświadczyła wyraźnie podekscytowana i chyba troszkę zawstydzona Iwona Pavlovic. "Jesteś czarnym koniem tej edycji" - dodał Michał Malitowski.

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański, fot. Michał Baranowski/AKPA

W piątym odcinku (4 kwietnia 2014) programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Klaudia Halejcio i Tomasz Barański zatańczyli kipiące erotyzmem tango. "To było takie, że nawet ja się zawstydziłam.... Niewiele się tu ukryło. Byłaś jak czerwone wino, które wypiłabym jednym haustem. Można się w takiej kobiecie zakochać" - oświadczyła wyraźnie podekscytowana i chyba troszkę zawstydzona Iwona Pavlovic. "Jesteś czarnym koniem tej edycji" - dodał Michał Malitowski.

Oceń zdjęcie

  • Kiepski
  • Poniżej średniej
  • Średni
  • Powyżej średniej
  • Bardzo dobry

kliknij aby ocenić

Wasze komentarze (29)

Dodaj komentarz

~xd -

LOL CO TO ????????????

~bid..... -

Nie rozumiem komentarzy bo nie oglądam. Czyżby istniał przymus?

~bobi -

Za ten program na antenie Polskiej Polsat powinien miec odebrana licencje na Platformie Naziemnej ..........karygodne.

~obserwator -

taniec z 3.14zdami... bo jakiez to gwiazdy???

~kreska -

100, 200 czy 1000 lat temu też były "gwiazdy" też byli bogacze i piękne kobiety czy mężczyźni - i co dzieje się teraz z ich pięknem ?? obróciło się w pył, bogactwa i gwiazdorstwa nie zabrali ze sobą. Pustki życiowej żadne rzeczy tego świata nie są w stanie zapełnić = stąd coraz większa epidemia depresji, alkoholizmu, narkomanii. Rzeczy tego świata nie są w stanie wypełnić serca trwałym pokojem i trwałym szczęściem, nie są w stanie wypełnić pustki, ale ludzie żyjący nimi kiedy doświadczają pustki, nieszczęśliwości - myślą że powodem ich stanu jest to, że za mało posiadają ziemskich, przyziemnych rzeczy rozkoszy itd i tak wpadają w jeszcze większą ciemność i jeszcze bardziej są nieszczęśliwi wraz z upływającym czasem. Dobra materialne, rozkosze różne mogą im dać tylko chwilowe i nietrwałe szczęście ale później przychodzi większe wyjałowienie i większy ból a gdy nie ma zdrowia/ sił lub pieniędzy aby spełniać zachcianki to często widzą tylko samobójstwo. Jest droga trwałego, niezniszczalnego szczęścia - - - wpiszcie w wyszukiwarkę : Forum wieczne życie na odnowionej planecie ______inteligenty projekt informacja w przyrodzie______Youtube : Spadające talerze ____Youtube : odkrywanie tajemnicy życia lektor ________ youtube : w poszukiwaniu prawdy o początkach

~jacus -

Glogowska jest jednak beznadziejna.Czasami tak glupio mowi,a jej usmiech od ucha do ucha jest wstretny.Zreszta ona jest wstretna.

~dorka -

zrobili taniec do pornosa, szkoda, że nikt nie zauwazył w Polsacie, że program oga ogladac dzieci nie majace 18 lat. wstyd dziewucho

~Tancor -

Oh, lza sie w oku kreci jak sobie przypomne ile to razy ja ze swoimi kolezankami tanczylem takie tango na stole w kuchni (fot.8 i 9 ) to byly moje ulubione momenty w tych tancach.

~eee -

Pytam powaznie.Kto to w ogole jest ta Halejcio?

~Szarim Musty -

Klaudia Halejcio i Tomasz Barański mam pytanie kto tu jest gwiazdą a kto profesjonalnym tancerzem?