Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

Mam talent
×

Treść dostępna również w wersji mobilnej
na m.interia.pl oraz w aplikacjach na iOS i Android

Ukrainka podbiła polski "Mam talent"

Ten artykuł możesz przeczytać również w wersji mobilnej »

Malująca piaskiem Ukrainka Tetiana Galitsina zachwyciła w pierwszym odcinku szóstej serii programu "Mam talent".

Tetiana Galitsina maluje w polskim "Mam talent"
Tetiana Galitsina maluje w polskim "Mam talent"

Przypomnijmy, że przed rozpoczęciem szóstego sezonu zmienił się skład jury. Roberta Kozyrę zastąpił Agustin Egurrola. Za stołem z czerwonymi przyciskami nadal zasiadają obecne od pierwszej edycji Agnieszka Chylińska i Małgorzata Foremniak.

Główną bohaterką pierwszego odcinka była Tetiana Galitsina z Charkowa, która za pomocą piasku, podświetlanego stołu i muzyki była w stania opowiadać piękne, wzruszające historie.

"Co tu powiedzieć... dziękuję bardzo. Zaczarowałaś nas" - powiedziała Agnieszka Chylińska.

"Dziękim takim osobom jak ty świat jest piękniejszy. Jestem pod wrażeniem twojego występu" - wtórował Agustin Egurrola.

"Mało się nie popłakałem" - dodał już po zejściu Ukrainki ze sceny.

Wydaje się, że malowanie piaskiem to już ukraińska specjalność - na długo zanim Tetiana pojawiła się w polskiej edycji, internet obiegł filmik z występem jej rodaczki, która wygrała ukraińską wersję programu: Ksenia Simonowa również podbiła serca widzów malowaniem na piasku.

W pierwszym odcinku szóstej serii świetne wrażenie na jurorach i publiczności zrobił także 13-letni Kuba Anusiewicz z Warszawy, który brawurowo wyśpiewał utwór "Czas katedr" z musicalu "Notre Dame de Paris".

"To było czyste. Bardzo głęboko się wzruszyłam i bardzo ci dziękuję za twój występ" - stwierdziła Chylińska.

"Masz nieprawdopodobny głos, nieprawdopodobną wrażliwość i nieprawdopodobną umiejętność wyrażenia tej wrażliwości" - oceniła Małgorza Foremniak.

Swoimi umiejętnościami zadziwił także tańczący na wałkach ukraiński cyrkowiec Volodymyr Omelchenko (czy możemy już mówić o ukraińskim desancie?).

"Wiesz co jest najwspanialsze w takich występach? Ekscytacja. I ty nam to dałeś. Jesteś rewelacyjny" - cmokała z zachwytu Foremniak.

Na koniec zobaczyliśmy występ 21-letniej Beaty Spychalskiej z Laskowa, która z powodzeniem zmierzyła się z utworem "One And Only" Adele.

"Śpiewam po weselach, ale marzę o czymś innym, o czymś więcej" - powiedziała Beata przed wyjściem na scenę. Wiele wskazuje, że jej marzenia mogą się spełnić.

Jurorzy komplementowali talent 21-latki.

"To był świetny występ, ogromne brawa. Bardzo dojrzały występ. Zapanowała taka niesamowita jasność" - opisywała Agnieszka Chylińska.

"Moje serce należy do ciebie. Fantastyczny timing, fajnie zinterpretowane" - chwalił Agustin Egurrola.

A z zapowiedzi kolejnego odcinka wynika, że za tydzień na scenie zobaczymy Dianę John, wielki talent z "X Factor". Wokalistka nie dostała się do odcinków na żywo - zdaniem wielu widzów była to niesłuszna decyzja Kuby Wojewódzkiego.

Źródło informacji: INTERIA.PL

więcej o:
Mam Talent,
TVN SA,
Małgorzata Foremniak,
Agnieszka Chylińska,
Agustin Egurrola

Skomentuj artykuł: Mam talent

Wasze komentarze (184)

Dodaj komentarz

~Tomek -

Brawo Tatiana! Pokaz był przepiękny. Jak ktoś potrafi lepiej albo jemu się tak wydaje to proszę bardzo każdy może się zgłosić. Tylko jak nie ma talentu to lepiej niech nie krytykuje!

~Zaskoczony -

Dobry wieczór piszę już tu drugi raz bo za pierwszym razem nie umieściliście mojego komentarza... a dziwne przecież żyjemy w demokratycznym kraju i każdy ma prawo do własnego zdania... a jednak nie :( Panie moderatorze dlaczego mój komentarz nie został umieszczony ??? ... mimo iż nikogo nie obraziłem nie użyłem żadnego przekleństwa ... hmmmm dziwne :( dlatego że moje zdanie jest takie że w Polskiej edycji "Mam Talent" powinny występować polskie osoby bądź zespoły.... dlatego że dziwi mnie iż Polacy głosują na obcokrajowców zamiast wspierać swoich rodaków ???

~Hmm -

lepiej by zarobila na prostytucji u nich to zawod narodowy

~lula -

Czy ktoś jest w stanie powstrzymać ten stek ohydnych, ziejących nienawiścią rynsztokowych komentarzy " Narodowca" i innych, którzy sami "maluccy" nie potrafią nic innego jak ubliżać innym. Wstyd mi za nich. Swoją miernotę i niemoc sa w stanie tylko w ten sposób manifestować, bo tylko taki mizerny mają talent. Żal mi ich

~WQRWIONY -

Skoro to jest Polska wersja "mam talent " to powinni występować tylko Polacy !!!

~Maciek -

Zasady demokracji są takie aby wybierała większość szanując mniejszość! Skoro marudom nie podoba się że wygrała Tatiana mogli przecież głosować aby wygrał ktoś inny. Zabrakło inwencji , talentu a może sknerstwo i zawiść! :)) Pozdrawiam pozytywne komentarze. Ludzie piszcie co sądzicie o takich menelskich komentarzach bo inaczej w internecie zapanuje nienawiść.

~Tomek -

Chamskie komentarze zawistnych ludzi są jak obraz podzielonego naszego społeczeństwa. Ale to wina tych ludzi którzy zamiast łączyć między narodami dzielą ludzi na tych lepszych i gorszych..... a ja wam powiem na to.... Ludzie są ludzmi! People are people! :))) Brawo Tatianka ! Byłaś super. TAK OCENIŁO SPOŁECZEŃSTWO.

~xxx -

link wiele musi się nauczyć.....

Załączniki:

~cojones -

Ludzie, nie załamujcie mnie :( Toż to kicz nad kiczami, tyle, że sentymentalny! Jelonki nad rykowiskiem też są ładne, i biały miś i płaczące brzozy i zachód słońca. Komentarze oddają poziom wyrobienia estetycznego dominującej części naszego chorego społeczeństwa. Nic dziwnego, że niedawno wygrał akordeonista. Wymiatał, to prawda. Ale akordeon to taki więcej weselny jest ;) Ja wiem - de gustibus... ale mimo wszystko: kicz to kicz i basta! A czy serwuje go Ukrainka, czy ktoś inny akurat dla mnie nie ma znaczenia.

ryszard1216

Obojętny ryszard1216 -

Już wystarczy , że Ukraińcy zajęli nam Wołyń !!!! Teraz przypuszczają atak na Warszawę ??? Do jej talentu nic nie mam bo naprawdę pięknie "maluje" ale Must be the music - 2 razy z rzędu ukraińcy , i teraz tutaj ukrainka ?