Przejdź do głównej części strony

Nawigacja

Górne menu

"Na ostrzu noża", czyli Karolak gotuje!

Co dzieje się, kiedy mężczyzna próbuje zdobyć kobietę, zgodnie z zasadą "Przez żołądek do serca", a przy tym nazywa się Tomasz Karolak i ma nieprzeciętny dar pakowania się w tarapaty?

Tomasz Karolak i Małgorzata Socha na planie komedii "Na ostrzu noża"
Tomasz Karolak i Małgorzata Socha na planie komedii "Na ostrzu noża" /AKPA

Trwają zdjęcia do najnowszego filmu Krzysztofa Langa "Na ostrzu noża", w którym powodów do śmiechu na pewno nie zabraknie. Obok komediowego duetu Tomasza Karolaka i Piotra Adamczyka, który podbił wcześniej serca publiczności w kinowych przebojach "Nie kłam, kochanie", "Lejdis" i "Testosteron", na ekranie zobaczymy między innymi Małgorzatę Sochę i Izabelę Kunę.

W apetycznej komedii rozgrywającej się na pograniczu dwóch światów - wielkiej mody i wytrawnej kuchni, to nie kobieta, a mężczyzna będzie tym razem próbował trafić przez żołądek do serca ukochanej.

Piotr (Tomasz Karolak), utalentowany, choć dość pechowy kucharz, ku swojemu zaskoczeniu trafia na okładkę poczytnego magazynu i z dnia na dzień zostaje celebrytą. Sesja zdjęciowa przynosi mu nie tylko sławę, ale i miłość.

Piotr zakochuje się bez pamięci w ponętnej stylistce Marcie (Małgorzata Socha), wychowującej samotnie syna. Zakochanym na drodze do szczęścia staje jednak Ewa (Izabela Kuna, szefowa działu mody i przełożona Marty, a przy okazji była żona Piotra, która zrobi wszystko, by odzyskać względy byłego małżonka.

Z kolejnych opresji Piotra ratować będzie Konrad (Piotr Adamczyk) - koneser japońskiej kuchni i japońskich kobiet, ale przede wszystkim niezawodny przyjaciel.

"Pomimo tego, że film jest komedią, staramy się opowiedzieć tę historię w sposób jak najbardziej ludzki i prawdziwy" - mówi Małgorzta Socha.

Aktorka przyznaje również, że prywatnie cieszy się z tego, że ma okazję zmierzyć się na ekranie z rolą matki.

Jaki finał znajdzie pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść, przekonać będzie można się w kinach już późną jesienią. Producentem filmu jest Figaro Spółka z o.o., dystrybutorem - Kino Świat.

ródło informacji: AKPA

więcej o:
Tomasz Karolak,
żołądek

Dodatki

Zwiastuny

Nowości

Top 10


  • zgadzam sie !!!
    (2010-07-31 20:53)
    ~Łapka

    Zgadzam sie z powyzszymi !! aktorzyna a nie aktor ! W dodatku bardzo arogancki i nieuprzejmy - mi...

  • MAŁGOSIU!!!!!
    (2010-07-29 11:47)
    ~REMEK.

    MAŁGOSIU!!!!!NIE ROB SOBIE WSTYDU Z TYM PAJACEM.

  • problemy z nadwagą minęły
    (2010-07-29 10:26)
    ~renia

    Moje problemy z nadwagą już minęły. Przekonaj się i Ty. Napisz w wyszukiwarce słowa: ( którym zal...

  • Kolejny film o bogaczach
    (2010-07-29 10:23)
    ~zibi

    Nudzą mnie już te seriale. Zawsze to samo - młodzi, bogaci, celebryci, super samochody, apartamen...

  • aktorzyna
    (2010-07-29 10:17)
    ~biberr

    ludzie co wy w tym hanysie takiego widzicie?

  • DO TEGO ON TEZ SIE NIE NADAJE
    (2010-07-29 09:39)
    ~amicus veritas

    AKTOR JAK Z KOZIEJ 4LITERY - TRABA


Informacje dodatkowe