Przejd� do g��wnej cz�ci strony

× m.interia.pl

Korzystasz z urządzenia mobilnego? Wybróbuj wersję Interii,
zaprojektowaną specjalnie dla Twojego urządzenia.

"Kamienie na szaniec": Kto jest kim?

Tę galerię możesz zobaczyć również w wersji mobilnej »
"Kamienie na szaniec": Kto jest kim? - Dystrybutor filmu 'Kamienie na szaniec" - Monoth Films - zaprezentował "character posters" przedstawiające młodych bohaterów jednego z najbardziej oczekiwanych polskich obrazów 2014. Premiera filmu Roberta Glińskiego zaplanowana jest na 7 marca.

Pochodzący z Kielc Marcel Sabat ukończył Wydział Aktorski Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Na wielkim ekranie zadebiutował w 2011 roku w epizodycznej roli w filmie "Nieulotne" Jacka Borcucha. Występuje również w teatrze. W 2013 roku otrzymał nagrodę Opus Film za rolę Marka w spektaklu "Shopping and fucking" na 31. Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi. Rola w filmie Roberta Glińskiego to dla niego ogromne wyzwanie i odpowiedzialność. Jak sam przyznaje, podczas pracy na planie odkrył kilka cech, które współdzieli ze swoim bohaterem. - Myślę, że z Zośką łączy mnie pewien rodzaj samotności - opowiada Marcel. - Postać odgrywałem jednak filtrując je przez moje "ja" - emocje, charakter i osobowość - dodaje./materiały dystrybutora

Dystrybutor filmu 'Kamienie na szaniec" - Monoth Films - zaprezentował "character posters" przedstawiające młodych bohaterów jednego z najbardziej oczekiwanych polskich obrazów 2014. Premiera filmu Roberta Glińskiego zaplanowana jest na 7 marca.

Oceń zdjęcie

  • Kiepski
  • Poniżej średniej
  • Średni
  • Powyżej średniej
  • Bardzo dobry

kliknij aby ocenić

Wasze komentarze (13)

Dodaj komentarz

~maria -

ty antypolak,na Kamczatke

~Alojz -

Kiedyś się mówiło Pazura, Linda, Figura oraz Zamachowski, Malajkat i ten gruby ? W każdej produkcji kiczu. Dno, dno lipa

~Pedzio -

Może się facetom podobać. Całkiem smaczne zdjątko

~Gosiaczek -

Ten Marcel to musi być zdolny chłopak. Na walentynki u boku Maciąg wraz z Malaszyńskim, Stuhrem, Kulig, jestem ciekawa w komedii Facet NIEpotrzebny od zaraz :)

~REFUS -

GENDER = DENGER....po 20 latach dowiedzial sie o tym ze jest ZOŚKA..;))

~Gosia -

ufff nie ma karolaka, zblazowanego królikowskiegi musiała i andersza i innych celebrytonibyaktorów.

~Antypolak -

A idźcie w pizdu z takimi filmami, ja chce sci-fi. Nie znacie się czy co łajzy? Widać na co stać Polskę. Nic nowego

~qqryq -

Konarowski był lepszym Zośką z wglądu /jak będzie z grą - zobaczymy/

~zdegustowana -

Czy w filmie o polskich patriotach muszą grać żydzi???

~Det -

Spokojnie, celebryctwo i reklamy nie zrobią z nich prawdziwych gwiazd, a jeden film o jedynie słusznej AK nie wystarczy..