Olga Frycz dołącza do serialu "Kropla Prawdy"

„Kropla Prawdy” to mroczny serial z udziałem największych polskich gwiazd filmu i muzyki. Świadkiem opowieści o szaleństwie Beathana McCrowa, opowiadanej przez tajemniczego Konesera (Wojciech Zieliński), jest Olga Frycz!

Przedostatni odcinek tajemniczej, filmowej opowieści o legendarnej whisky można zobaczyć od 9 listopada na kanałach społecznościowych marki Ballantine’s i na www.kroplaprawdy.pl.

Reklama

Czwarty odcinek "Kropli Prawdy" rozpoczyna się niczym klasyczny film noir! Tuż po północy do hotelowego baru wchodzi młoda, piękna dziewczyna (w tej roli Olga Frycz). Swoim wdziękiem i urokiem osobistym od razu zaskarbia sobie sympatię barmana (Jacek Koman), który próbuje zrobić na niej jak najlepsze wrażenie i rozpoczyna z nią niewinny flirt. Przeszkadza mu w tym Koneser - tajemniczy, kryjący się za ciemnymi okularami mężczyzna (Wojciech Zieliński), który wyśmiewając jego starania, również włącza się do rozmowy. Barman wyraźnie zafascynowany jest aurą młodości otaczającą dziewczynę. Koneser nie przykłada do niej większego znaczenia - on wie, że młodość przemija. Hołduje raczej upływowi lat, zwłaszcza, jeśli chodzi o jego ulubiony trunek. "Ludzie się starzeją, whisky dojrzewa" - jego riposta na zaczepną wypowiedź dziewczyny staje się zalążkiem niepokojącej wymiany zdań pomiędzy całą trójką. Czego zdaniem Konesera boi się Olga Frycz i jak łączy się to z historią Beathana McCrowa? Finał opowieści już wkrótce.


Czwarty odcinek "Kropli Prawdy" można oglądać od 9 listopada na kanałach społecznościowych marki Ballantine’s i na www.kroplaprawdy.pl.

materiały promocyjne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje